گروه رسانه‌ای «لرستان»

ثبت‌نام ۸ هزار نفر در شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان/ به دنبال حرکت در مسیر وحدت هستیم

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، افشین بازگیر عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به فعالیت شورای ائتلاف نیروهای انقلابی در لرستان، اظهار کرد: این تشکل به طور منسجم از چند سال قبل فعالیت خود را در سطح کشور آغاز کرده است.

وی خاطرنشان کرد: در لرستان نیز شورای ائتلاف برنامه‌ریزی خوبی انجام داده، به‌گونه‌ای که ۸ هزار نفر تاکنون در سایت رسمی این شورا ثبت‌نام کردند که این افراد مجمع عمومی را در استان تشکیل می‌دهند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان با بیان اینکه در بین مجمع عمومی در هر شهرستان یک مجمع منتخب انتخاب شده و بین مجمع منتخب نیز نهایتا شورای ائتلاف آن شهرستان شکل می‌گیرد، افزود: پس از تشکیل شوراهای ائتلاف در هر شهرستان نهایتا با حضور این افراد(به صورت حضوری یا غیر حضوری) هیات مرکزی شورای ائتلاف در لرستان تشکیل می‌شود و هیئت موسس نیز در کنار آنها قرار خواهد داشت تا در صورت نیاز برای پیشبرد برنامه‌ها کمک کند.

بازگیر با تاکید بر اینکه شورای ائتلاف متعلق به همه نیروهای انقلابی و دلسوز است، گفت: تلاش همه اعضا بر این است که در انتخابات پیش‌رو شاهد انتخاب بهترین گزینه باشیم.

وی در خصوص انتخاب گزینه نهایی برای انتخابات ریاست جمهوری در بین نیروهای انقلابی، تصریح کرد: در این زمینه به‌گونه‌ای کار پیش می‌رود که تمام شهرستان‌ها و استان‌ها در کنگره شرکت کرده با رای اکثریت گزینه نهایی برای حمایت نیروهای انقلابی، در بین چند گزینه‌ای که به این مرحله راه یافته، برگزیده و انتخاب می‌شود.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان ادامه داد: شورای ائتلاف به دنبال حرکت در مسیر وحدت و انسجام نیروهای انقلابی است و امیدواریم با برنامه‌ریزی صورت گرفته بتوانیم نقش خود را در این راستا به درستی و به خوبی ایفا کنیم.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر