گروه رسانه‌ای «لرستان»

انتصاب بیژن مقدم به مدیریت امورشعب بانک ملی منطقه ۲کشور

  بیژن مقدم از محدود مدیران بانکی استان بود که قدرت ریسک بالا و پیگیری در خور توجهی را در کارنامه مدیریتی خود در استان به ثبت رساند. احیا ظرفیت های راکد و نیمه تعطیلی و مشارکت درساخت بیمارستانهای بزرگ کوهدشت ودورود،غربالگری سرطان بیمارستان عشایر،داروسازی اکسیر،داروسازی خرمان پتروشیمی لرستان،تفاهم نامه ساخت جایگزین بیمارستان عشایر با […]

 

بیژن مقدم از محدود مدیران بانکی استان بود که قدرت ریسک بالا و پیگیری در خور توجهی را در کارنامه مدیریتی خود در استان به ثبت رساند.

احیا ظرفیت های راکد و نیمه تعطیلی و مشارکت درساخت بیمارستانهای بزرگ کوهدشت ودورود،غربالگری سرطان بیمارستان عشایر،داروسازی اکسیر،داروسازی خرمان

پتروشیمی لرستان،تفاهم نامه ساخت جایگزین بیمارستان عشایر با اعتبار ۲۰۰ میلیارد تومان ،مواد غذایی گهر دورود و … کمک به مراکز درمانی و تبدیل برخی مراکز خصوصی به دولتی چون مرکز شیمی درمانی باران و … از مقدم چهره ای محبوب و دوست داشتنی در استان ساخت.

بیژن مقدم بیرانوندبه مدت ۶ سال مدیریت شعب بانک ملی استان لرستان را بر عهده داشت.

کارگروه های اشتغال و سرمایه گزاری و تسهیل و رفع موانع تولید گواه شایستگی و بینش و وسواد این بزرگ مرد لرستان بود.

مقدم بیرانوند را باید الگوی ریسک پذیری در مدیریت دانست .

وی در طول مدیریت خود علاوه بر انتقاد از عملکرد بانک های خصوصی و خروج‌پول استان توسط برخی از آنان و سرمایه گذاری در خارج از استان تلاش کرد تا با جذب سرمایه های سرگردان و هدایت آنان در توسعه و احیا ظرفیت های تولیدی و اقتصادی استان گام های موثری برداشته شود .

مقدم بیرانوند را بی شک باید مرد شماره اول پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بخصوص تسهیلات ازدواج جوانان در استان خواند .

عملکرد ایشان بارها مورد تشویق نظام بانکی کشور قرار گرفت.

مرد بی حاشیه و کم حرف شعب بانک ملی لرستان بیش از هر مسوول دیگری عملگرا بود و دغدغه توسعه زادگاهش مهمترین اولویت وی در همه برنامه های این بانک در استان بود.

حالا او سکان دار منطقه دو کشور می شود تا این ارتقا شایستگی وی را بیشتر بر همگان روشن سازد .

۴۶

  • منبع خبر : خبرآنلاین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر