گروه رسانه‌ای «لرستان»

رئیس قرارگاه جهادی رهروان ولایت استان لرستان منصوب شد

🔷🔹با حکم مهندس پیمان سرپاس؛   🚩رئیس قرارگاه جهادی رهروان ولایت لرستان منصوب شد   ✅رئیس قرارگاه ملی_جهادی رهروان ولایت کشور در حکمی سید مرتضی شاهرخی را به سمت رئیس قرارگاه رهروان ولایت استان لرستان منصوب کرد.   🔷🔹به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی پریسک، مهندس پیمان سرپاس، رئیس قرارگاه ملی_جهادی رهروان ولایت کشور، به […]

🔷🔹با حکم مهندس پیمان سرپاس؛

 

🚩رئیس قرارگاه جهادی رهروان ولایت لرستان منصوب شد

 

✅رئیس قرارگاه ملی_جهادی رهروان ولایت کشور در حکمی سید مرتضی شاهرخی را به سمت رئیس قرارگاه رهروان ولایت استان لرستان منصوب کرد.

 

🔷🔹به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی پریسک، مهندس پیمان سرپاس، رئیس قرارگاه ملی_جهادی رهروان ولایت کشور، به پیشنهاد معاون امور مجلس و استان‌های این قرارگاه در حکمی سیدمرتضی شاهرخی را به عنوان به سمت رئیس قرارگاه رهروان ولایت استان لرستان منصوب کرد.

 

🔹گفتنی است که سیدمرتضی شاهرخی از رزمندگان و جانبازان دوران دفاع مقدس استان لرستان است که مدیرمسئولی هفته نامه افق برتر لرستان، مدیرمسئولی انتشارات افق برتر را در کارنامه خود دارد. این در حالی است که وی رده‌های مدیریتی سازمان آموزش و پرورش را طی کرده که آخرین آن رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان لرستان بوده است.

 

🔹سیدمرتضی شاهرخی با تشکر از اعتماد مهندس سرپاس، رئیس قرارگاه ملی جهادی رهروان ولایت کشور، گفت: با بهتر شدن شرایط ناشی از کرونا و وضعیت سفید، ساماندهی قرارگاه رهروان ولایت استان لرستان در اسرع وقت شکل خواهد گرفت و بر اساس چارت تشکیلاتی این قرارگاه، احکام مربوطه صادر خواهد شد.

 

🔹وی گفت: هدف از تشکیل قرارگاه رهروان ولایت ‌استفاده از ظرفیت‌های مردمی و استفاده از هم‌افزایی دستگاه‌ها برای زدودن چهره فقر و محرومیت از کشور و استان لرستان است.

  • منبع خبر : پایگاه خبری اندیشه زاگرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر