گروه رسانه‌ای «لرستان»

کشف ۸۵۰ کیلوگرم تریاک و انهدام ۱۰۰ باند موادمخدر توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در لرستان

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات لرستان، در راستای مبارزه بی‌امان با سودگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر، پس از اقدامات اطلاعاتی پیچیده و گسترده یکی از باندهای بزرگ موادمخدر که در سطح استان لرستان و برخی استان‌های هم‌جوار فعالیت داشت را شناسایی و مورد ضربه قرار داد.

در این اقدام ۸۵۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف، یک قبضه اسلحه گلوله‌زنی، ۲۶۰۰ فشنگ جنگی، مقداری وجه نقد و جواهرآلات و 2 دستگاه توقیف و سه نفر دستگیر شدند.

همچنین در ۲۰ روز گذشته سه باند دیگر مورد ضربه قرار گرفته و بیش از ۲۵۰ کیلوگرم انواع موادمخدر از آن‌ها کشف و ضبط شده است.

معاون دادستان خرم‌آباد در این زمینه، فعالیت‌های شبانه‌روزی سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات استان را ستود و گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل اطلاعات لرستان، در راستای مبارزه بی‌امان با سودگران مرگ، یک باند مهم و کلانی که در سطح کشور و استان فعالیت عمده‌ای داشتند متوقف و متلاشی کردند.

 

 

همتی بیان داشت: بر اساس گزارش‌ها همچنین در سال گذشته، ۱۰۰ باند موادمخدر منهدم شده که قابل تقدیر است.

وی با اشاره به حمایت‌های قضایی از این گونه اقدامات، بر ادامه این مبارزه بی‌امان با سوداگران و قاچاقچیان تاکید کرد.

معاون دادستان خرم‌آباد با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی با سوداگران مرگ، افزود: بارها هشدار داده‌ایم تمام دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی به ویژه اداره کل اطلاعات با اقدامات موثر مبارزه بی‌امانی را با قاچاقچیان موادمخدر دارند.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر