گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرماندار خبر داد: تعطیلی حدود ۹۸ درصد واحدهای صنفی دورود

ایسنا/لرستان فرمانداری دورود از تعطیلی حدود ۹۸ درصد واحدهای صنفی، مجتمع‌های تجاری و پاساژها به غیر از فروشگاه‌های مواد غذایی در این شهرستان خبر داد.

خدانظر دریکوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با افزایش آمار مبتلایان کرونا در این شهرستان و قرار گرفتن در وضعیت قرمز، با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، فعالیت مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ تعطیل شده است.

وی ادامه داد: روز گذشته حدود ۹۸ درصد واحدهای صنفی، مجتمع‌های تجاری و پاساژها به غیر از فروشگاه‌های مواد غذایی در دورود تعطیل شد.

دریکوند افزود: در بازدید با متخلفینی که اقدام به باز کردن واحد صنفی خود کرده بودند برخورد جدی صورت گرفت و واحد آنها پلمب شد.

فرماندار دورود با تشکر از همکاری بی‌نظیر کسبه این شهرستان در تعطیلی بازار افزود: این مهم نشان‌دهنده درک و شعور بالای بازاریان دورود و میزان بالای همبستگی آنان با مردم است.

وی تصریح کرد: اصناف و بازاریان در سالیان گذشته تاکنون گام‌های بلندی در جهت پیشبرد شهرستان برداشته و همیشه در کنار مردم بوده و خواهند بود.

دریکوند تأکید کرد: با متخلفانی که اقدام به بازگشایی واحد صنفی خود کنند بدون هیچگونه اغماضی برخورد جدی صورت می‌گیرد.

فرماندار دورود گفت: همه از اثرات منفی تعطیلی بازار بر چرخه اقتصادی کسبه آگاه هستیم اما در شرایطی که جان شهروندان در خطر باشد اجازه فعالیت و منفعت‌طلبی به متخلفان را نخواهیم داد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر