گروه رسانه‌ای «لرستان»

استاندار مطرح کرد: خطر بیخ گوش لرستانی‌ها/ احتمال افزایش تعداد مرگ‌ومیر

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: در صورت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی شدت بیماری بیشتر می‌شود و در روزهای آینده احتمال افزایش تعداد مرگ بر اثر کرونا وجود خواهد داشت.

سیدموسی خادمی امروز ۲۱ فروردین ماه بیان کرد: طبق گزارش وزارت بهداشت و درمان اکثر استان‌های کشور از جمله لرستان در مرحله صعودی پیک کرونا هستند و تعداد مبتلایان و مرگ ناشی از بیماری نیز در حال افزایش است.

وی اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود در صورت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی شدت این بیماری در روزهای آینده بیشتر شده و در نهایت تعداد مرگ ناشی از کرونا افزایش یابد.

خادمی با تاکید بر رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی، یادآور شد: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، لرستان جزو ۱۲ استان کشور که دارای وضعیت خطرناک به لحاظ بیماری هستند، قرار دارد و متأسفانه نمودار کرونای استان در یک روند صعودی قرار دارد.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: برای مهار این پیک تمهیدات مورد نظر اندیشیده شده و بیمارستان‌های سطح استان بخش‌های بیشتری را برای درمان بیماران کرونایی آماده و تجهیز کرده‌اند.

خادمی افزود: راه حل اصلی برای مهار این پیک رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم است و از آنها می‌خواهیم در صورت امکان از مراجعه به ادارات، حضور در تجمعات و برگزاری هرگونه مراسم خودداری کنند.

مدیر ارشد لرستان تصریح کرد: اصناف نیز با توجه به اعمال محدودیت‌های هوشمند از دوشنبه گذشته، نسبت به تعطیلی فعالیت خود اقدام کنند تا بتوانیم از این موج نیز عبور کنیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر