گروه رسانه‌ای «لرستان»

راه برون رفت از مشکلات کشور انتخاب صحیح و آگاهانه در انتخابات است

محمد نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: با نزدیک‌ شدن به انتخابات ریاست جمهوری باید همه گروه‌ها و احزاب برای پرشورتر شدن انتخابات تلاش کنند.

وی افزود: جریان‌های انقلابی همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند در راستای افزایش مشارکت مردم در اانتخابات تلاش می‌کنند و ما نیز در جمعیت آبادگران لرستان و جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان در این راستا برنامه‌ریزی می‌کنیم.

دبیر جمعیت آبادگران لرستان و رئیس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت استان بیان کرد: شورای وحدت نیروهای انقلاب در لرستان نیز با پیروی از جامعه روحانیت حضور جدی در انتخابات خواهد داشت و ما نیز در لرستان هر آنچه مورد وحدت و همدلی نیروهای انقلاب باشد را انجام خواهیم داد.

وی خاطرنشان کرد: آنچه در انتخابات پیش رو مهم بوده این است که انتخاب مردم بر اساس شناخت صحیح و دقیق باشد چراکه آینده کشور برای ۴ سال در گرو این انتخاب است و مردم باید برای برون رفت از شرایط فعلی و مشکلات موجود در کشور با چشم باز انتخاب کرده و دولتی انقلابی را برگزینند.

نوروزی گفت: مشکلات امروز کشور با برنامه‌ریزی صحیح و جامع قابل حل است و در صورت انتخاب درست و آگاهانه می‌توان شاه بهبود شرایط بود.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر