گروه رسانه‌ای «لرستان»

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان مطرح کرد: موج رسانه‌ای سدی در مقابل موج چهارم کرونا

ایسنا/لرستان معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: موج رسانه‌ای سدی در مقابل موج چهارم کرونا است.

رضا نیازی در دیدار با برخی از مدیران مسئول رسانه‌های محلی و برخط لرستان که امروز ۱۸ فروردین‌ماه بگراز شد، اظهار کرد: باید تلاش کنیم با ایجاد یک موج رسانه‌ای و افزایش سطح آگاهی عمومی در جامعه، سدی در مقابل موج چهارم بیماری کرونا ایجاد کنیم.

وی ضمن تشکر از عملکرد موفق رسانه‌های استان در زمینه اطلاع‌رسانی درست محدودیت‌ها، پروتکل‌ها و افزایش آگاهی عمومی در سطح جامعه، تصریح کرد: علی‌رغم تمامی تلاش‌های صورت گرفته در طی بیش از یک سال گذشته، متأسفانه امروز با ساده‌انگاری‌های صورت گرفته، شاهد اوج‌گیری مجدد ویروس کرونا در کل کشور هستیم و بنا بر اعلام ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا، این موضوع در دو هفته آینده به خطرناک‌ترین مرحله‌ خود خواهد رسید.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: در این مرحله، نقش رسانه‌های محلی و برخط استان، بسیار پررنگ خواهد بود تا انشاالله با اطلاع‌رسانی‌های به‌موقع، زمینه عبور از این گردنه‌ خطرناک را نیز فراهم آوریم.

نیازی تأکید کرد: ایجاد موج رسانه‌ای در مقابل موج چهارم کرونا، می‌تواند ضمن بالابردن اطلاعات و آگاهی جامعه در راستای رعایت دقیق پروتکل‌ها و محدودیت‌ها، شرایط را به‌گونه‌ای شکل دهد که فضای مجازی و حقیقی استان به سمت بهبود شرایط و عبور از موج چهارم شیوع ویروس کرونا حرکت کند.

وی اضافه کرد: با توجه به شعار سال ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) رسانه‌های محلی و برخط استان باید تلاش کنند موانع موجود بر سر راه مقابله با ویروس کرونا را رفع کنند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر