گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان: حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی، اولویت‌ ایجاد اشتغال است

ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: با حمایت و پشتیبانی از واحدهای تولیدی ضمن حفظ اشتغال، اولویت‌های ایجاد اشتغال را نیز فراهم می‌کند.

علی آشتاب در جلسه شورای اداری این اداره‌کل که ۱۷ فروردین‌ماه برگزار شد، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در نامگذاری شعار امسال اظهار کرد: افزایش پشتیبانی‌ها و رفع موانع از چرخه تولید و حمایت از سرمایه‌گذاری را اولویت کاری همه دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان است که باید در همه حوزه‌های کاری مدنظر مدیران قرار گیرد.

وی با بیان اینکه گاهی اوقات سیستم اداری ما یکی از موانع تولید و سرمایه‌گذاری است تصریح کرد: همه ما بایستی منویات مقام معظم رهبری را چراغ راه خود قرار داده و با شناسایی این موانع و مشکلات در رفع مسائل اقتصادی و تولیدی با همت و تلاش بیشتری کار کنیم.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان به جنگ اقتصادی دشمنان در سال‌های اخیر با هدف شکل‌گیری نارضایتی‌های عمومی در کشور اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با هوشیاری ملت بزرگ ایران توطئه دشمنان خنثی شده فلذا باید با حمایت همه‌جانبه و تقویت تولید با هدف بهبود فضای کسب‌وکار با همکاری و هم‌افزایی همه دستگاه‌های اجرایی شرایط را برای مردم تسهیل کنیم.

آشتاب به انعکاس مطلوب و شفاف خدمات دولت و نظام به مردم را لازم دانست و اضافه کرد: دستاوردهای دولت سیمای عملکرد نظام جمهوری اسلامی است و باید به بهترین شکل برای ایجاد نشاط و افزایش امید در جامعه منعکس و شفاف‌سازی شود؛ که خوشبختانه شفاف‌سازی در این وزارت به بهترین شکل با تأکیدات مقام عالی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی محقق شد.

وی با بیان اینکه تلاش‌های همه مجموعه این اداره‌کل منجر به کسب رتبه‌های برتر کشوری شده است، ادامه داد: در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، تشکیل تعاونی، پرداخت تسهیلات به آنان و آموزش‌های حوزه تعاون، در طرح یارانه دستمزد و طرح کاروزی، معافیت‌های بیمه‌ای، طرح کاج، عفاف و حجاب، اطلاع‌رسانی رتبه برتر کشور را داریم که در سال جدید نیز باید تلاش ما و همه مجموعه‌های استان بایستی دو چندان شود تا بتوانیم زمینه رفع بخشی از مشکلات جامعه کار و تولید را فراهم کنیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر