گروه رسانه‌ای «لرستان»

سرپرست معاون صمت استان خبر داد: تأمین ۱۲۸۰ تن کالای اساسی برای ماه مبارک رمضان در لرستان

ایسنا/لرستان سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت لرستان گفت: یک هزار و ۲۸۰ تن کالای اساسی ماه مبارک رمضان در استان تأمین شد.

محمد مراد سپهوند امروز ۱۷ فروردین‌ماه، اظهار کرد: ۱۲۸۰ تن انواع کالای اساسی شامل شکر، روغن، گوشت و برنج برای ماه مبارک رمضان در استان تهیه و تأمین شده است.

وی تصریح کرد: هرساله ستاد تنظیم بازار برنامه‌ریزی‌های جدی برای ماه مبارک رمضان دارد و امسال نیز سهمیه استان تخصیص داده شده است.

سرپرست معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت صمت شکر، روغن، گوشت و برنج را جزو سهمیه‌های استانی دانست و خاطرنشان کرد: به همین منظور سهمیه ماه مبارک رمضان در کل استان ۶۰۰ تن شکر به قیمت بسته‌بندی هر کیلوگرم ۸۷۰۰ تومان برای مصرف خانگی، ۶۰۰ تن برنج تایلندی با قیمت هر کیلوگرم ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان و برنج هندی با قیمت ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان و ۶۰ تن گوشت قرمز منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۸۰ هزار تومان تأمین شد.

سپهوند اضافه کرد: همچنین بیش از یک هزار تن شکر مورد نیاز قنادی‌های استان تأمین شده است که به‌زودی توزیع می‌شود.

وی بیان کرد: با توجه به نیاز مردم به خرما در ماه مبارک رمضان نیز برنامه‌ریزی در این زمینه انجام شده و قرار است سازمان تعاون روستایی لرستان از طریق وزارت جهاد کشاورزی خرمای مورد نیاز را تأمین کنند.

سرپرست معاونت بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سوی فروشندگان مبنی بر گران‌فروشی، کم‌فروشی، عرضه خارج از شبکه و احتکار مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت استان در میان بگذارند تا در سریع‌ترین زمان با متخلفان واحدهای صنفی برخورد شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر