گروه رسانه‌ای «لرستان»

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری استان تشریح کرد: نحوه حضور کارکنان در محل کار بر اساس وضعیت شهرهای لرستان

ایسنا/لرستان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان نحوه حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی در محل کار با توجه به وضعیت قرمز و نارنجی شهرهای استان را تشریح کرد.

کشکولی شامگاه سیزدهم فروردین ماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اعلام وضعیت قرمز و نارنجی در شهرهای لرستان طرح هوشمند اجرای محدودیت‌ها متناسب با رنگ‌بندی اعلام شده به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ و از روز شنبه  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ اجرایی می‌شود.

وی ادامه داد: این محدودیت‌ها متناسب با رنگ قرمز و نارنجی شهرها، بوسیله دستگاه‌های اجرایی استان به استثناء نیروهای مسلح، از تاریخ ابلاغ و تا اطلاع بعدی لازم الاجراست.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان با اشاره به محدودیت‌ها در شهرهایی با وضعیت قرمز گفت: حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان حداکثر با یک دوم ظرفیت و با تشخیص بالاترین مقام دستگاه اجرایی قابل اجراست.

وی با بیان اینکه در سایر دستگاه‌های اجرایی حضور حداکثر یک سوم کارکنان ضروری است؛ همچنین تمام ماموریت‌های اداری لغو شود، اضافه کرد: جلسات در فضای بسته با رعایت الزامات بهداشتی و حداکثر با حضور ۱۵ نفر برگزار شود.

کشکولی تاکید کرد: تمامی مدارس، دانشگاه ها، موسسات آموزشی، آموزشگاه‌های خصوصی و حوزه‌های علمیه در شهرهایی با وضعیت قرمز و نارنجی تعطیل خواهد بود.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان با اشاره به محدودیت‌ها در شهرهایی با وضعیت نارنجی گفت: حضور دو سوم کارکنان دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان در محل کار با تشخیص بالاترین مقام دستگاه ضروری است.

وی با اشاره به اینکه همچنین حضور تا یک دوم کارکنان در سایر دستگاه‌های اجرایی لازم است، افزود: لغو ماموریت‌های اداری غیر ضروری صورت گیرد و  جلسات در فضای بسته با رعایت الزامات بهداشتی و حداکثر ۲۰ نفر برگزار شود.

کشکولی عنوان کرد: براساس اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا شهرهای خرم آباد، بروجرد، نورآباد، ازنا و الیگودرز در وضعیت قرمز و دورود، کوهدشت، الشتر، پلدختر، رومشکان و دوره چگنی در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر