گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم الیگودرز در مجلس: طرح مطالعات احداث مجتمع گردشگری سد رودبار الیگودرز آغاز می‌شود

ایسنا/لرستان نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از موافقت دکتر مونسان برای انجام طرح مطالعات احداث مجتمع گردشگری سد رودبار در الیگودرز خبر داد.

محمد خدابخشی امروز ۱۳ فروردین اظهار کرد: خوشبختانه دکتر مونسان طی دستوری که به معاون گردشگری خود در این حوزه دادند با انجام مطالعات طرح گردشگری رودبار موافقت کردند.

وی اضافه کرد: سد رودبار لرستان و نیروگاه آن بر روی رودخانه رودبار (از سرشاخه‌های شرقی حوزه آبگیر رودخانه دز) و در فاصله حدود ۱۰۰ کیلومتری جنوب شهرستان الیگودرز واقع شده‌ است.

همچنین سیدامین قاسمی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: باتوجه به این‌که حوزه گردشگری یکی از ظرفیت‌های مستعد و مهم استان است، با پیگیری‌هایی که از سوی نماینده مردم شهرستان الیگودرز در مجلس شورای اسلامی انجام شد، دکتر مونسان با آغاز مطالعات احداث مجتمع گردشگری در سد رودبار موافقت کرد.

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های مستمر و پیگیر محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز، افزود: طبیعت بکر و ظرفیت‌های گردشگری منطقه رودبار، باید در ایجاد اشتغال جوامع اطراف مؤثر واقع شود، به همین دلیل احداث یک مجتمع گردشگری در این منطقه یکی از ضرورت‌ها و اولویت‌ها محسوب می‌شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر