گروه رسانه‌ای «لرستان»

معاون صمت استان خبر داد: شناسایی ۱۴۳۹ واحد متخلف صنفی/ تشکیل پرونده برای ۱۷ واحد متخلف عرضه مرغ

ایسنا/لرستان معاون نظارت و بازرسی صمت لرستان گفت: در طرح نوروز امسال بیش از ۲۷۰۰۰ واحد صنفی بازرسی شدند.

فریبرز حسامی امروز نهم فروردین‌ماه، اظهار کرد: در ادامه طرح نظارتی ویژه نوروز ۱۴۰۰ تعداد ۲۷۱۷۵ بازرسی به عمل آمد که منجر به تشکیل پرونده برای ۱۴۳۹ واحد متخلف به ارزش ۱۰۸ میلیارد و ۲۳۸ میلیون ریال شد.

وی تصریح کرد: همچنین در راستای تامین مرغ موردنیاز همه توان خود را به کار گرفته ایم به همین منظور هرشب بازرسی از کشتارگاه های مرغ گرم، در دستور کار این سازمان قرار داشته، خودروهای حمل مرغ گرم در کشتارگاه پلمپ و صبح فردا با حضور بازرسی در محل توزیع فک پلمپ صورت گرفته و توزیع آغاز می شود.

معاون نظارت و بازرسی صمت لرستان از تشکیل ۱۷ پرونده تخلفاتی در راستای عرضه مرغ در سطح استان خبر داد و خاطرنشان کرد: در راستای تنظیم بازار و جلوگیری از بروز تخلفات از سوی عرضه کنندکان مرغ در استان این تعداد پرونده تشکیل شده است.

حسامی اضافه کرد: ارزش تخلفاتی این تعداد پرونده تشکیل شده در حوزه توزیع مرغ در استان ۳۶ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال است که صاحبان این واحدهای توزیع مرغ در استان به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی از همه مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از امتناع و اختفاء، عرضه خارج از شبکه خصوصاً کالاهای اساسی از جمله مرغ همچنین گرانفروشی و عدم درج قیمت مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ سازمان صمت لرستان در میان بگذارند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر