گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرازهایی از وصیت‌نامه شهید کرم رضا برهمنی

ایسنا/لرستان ای کانون‌های شرو فساد و بدنامی،‌ای مردم بدعاقبت و بدبخت گوش‌های خود را بازکنید که برای آخرین بار سخنان خود را به گوش شما میگویم آیا گمان کرده‌اید که پس از کشتن من در دنیا به نان و نوایی خواهید رسید و کاخ‌های خود را مجلل‌تر خواهید نمود هیهات هیهات می‌بینم روزی را که شما از هر ذلیلی ذلیل‌تر و از هر درمانده‌ای بیچاره‌تر خواهید بود.

شما امیدوارید که من در برابر یزید ظالم و دشمن خدا سر اطاعت فرود بیاورم هرگز، به خدا پناه می‌برم که به چنین خواری و ذلتی تن ندهم.

امام حسین، ما در دامن کرامت آقایی پرورش‌یافته‌ایم و سیادت و سروری در روح و جان ما موج می‌زند و عزت و شرف به ما حکم می‌کند که برای مرگ آغوش بازکنیم آه که چه قدر مشتاقم تا به این جوانان شهید بپیوندم.

ای برادران باید متجاوز را به‌پای میز محاکمه بکشید و تأدیب کنید شما هیچ‌وقت از هیچ‌چیز هراسی نداشته باشید برای حفظ اسلام دارید جنگ می‌کنید.

مرگ منافقین با جمهوری اسلامی نزدیک است ای راهیان کربلایی، برادران یکی از رسالت‌های عمده انقلاب اسلامی صدور انقلاب به تمام جهان هست.

برادر بپرهیز که مرگ به هنگام غفلت گریبانت را نگیرد.

ای امام عزیز مردم عاشق‌پیشه و خانواده‌های معظم شهدای ما در عشق به زیارت حضرت اباعبدالله الحسین سیدالشهدا و دیگر ائمه بزر گوارمان می‌سوزند و در انتظار سقوط رژیم بعثی صدام می‌باشند در پایان به برادرانیکه فردا عازم جبهه حق علیه باطل می‌شوند و از طرف خود و تمامی هم‌سنگرانم به شما بیدارکنندگان امت اسلامی تبریک می گویم.

مرگ بر دشمنان خدا و رسول که در رأس همه آن‌ها شیطان بزرگ آمریکاست

خدایا جند الله را که با سوگند به ثارالله در لشکر روح‌الله برای عدو الله و استقرار حزب‌الله زمینه‌ساز حکومت جهانی بقیه‌الله است حمایت کن

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

کرم رضابرهمنی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر