گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرعامل شرکت پلیمر خلیج فارس خبر داد: فراهم کردن شرایط مطلوب برای برگزاری جایزه بزرگ دوومیدانی خرم‌آباد

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت پلیمر خلیج فارس می‌گوید: تمام هزینه‌های رقابت‌های جایزه بزرگ دوومیدانی خرم‌آباد در قالب کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستانی بر عهده شرکت ماست و بهترین امکانات را فراهم می‌کنیم.

حسین رحمتی در جلسه هماهنگی برگزاری رقابت‌های جایزه بزرگ دوومیدانی در کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستانی، اظهار کرد: شرکت ما اسپانسر این رقابت‌ها است که در ۱۵ ماده، ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد و تمام هزینه‌ها به عهده ماست.

وی ادامه داد: هماهنگی‌های لازم انجام شده که این مسابقات از شبکه‌های ورزش و افلاک پخش شود و چون پس از افطار برگزار می‌شود برای پخش تلویزیونی به نور کافی نیاز است و انتظار می‌رود مسئولان استانی در این زمینه کمک کنند.

رحمتی تأکید کرد: با این کنگره مقدس، ظرفیت خوبی ایجاد شده که از طریق ورزش نیز بتوانیم لرستان را در عرصه ملی و بین‌المللی بیش از پیش معرفی کنیم.

نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی در ادامه گفت: این رقابت‌ها فقط در بخش آقایان برگزار می‌شود و بهترین‌های کشورمان شرکت می‌کنند و امسال پس از جایزه بزرگ مشهد، دومین رویداد مهم دوومیدانی است.

وی اضافه کرد: برای نخستین بار قرار است که به شش نفر برتر هر ماده، جایزه نقدی اهدا شود و تمام تلاش‌مان را به کار می‌گیریم که مسابقات در شأن شهدای گرانقدر لرستان باشد.

رحمتی بیان کرد: رایزنی‌های لازم انجام شده و مشکل خاصی برای میزبانی نداریم. درصددیم که بهترین امکانات را برای مهمانان فراهم کنیم و از هیچ تلاشی برای هرچه بهتر برگزار شدن مسابقه دریغ نخواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت پلیمر خلیج فارس گفت: امید می‌رود با کمک سپاه و اداره ورزش و جوانان لرستان، میزبانی خوبی و در شأن شهدا داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر