گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خبر داد: افزایش ۸۶ درصدی تردد در محورهای لرستان

ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان از افزایش ۸۶ درصدی تردد در محورهای استان خبر داد.

عباس شرفی سوم فروردین ماه، گفت: از ۲۸ اسفند ۹۹ تا دوم فروردین ۱۴۰۰ تردد یک میلیون و ۴۷۸هزار و ۶۶۹ وسیله نقلیه در محورهای لرستان به ثبت رسیده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با ۷۹۵ هزار و ۸۶ وسیله نقلیه، ۸۶ درصد رشد نشان می‌دهد.

وی افزود: بیشترین تردد در این پنج روز مربوط به سه راهی چالانچولان(بروجرد)- خرم‌آباد با ۶۶ هزار و ۸۷۱ وسیله نقلیه بوده و محورهای دورود- سه‌راهی چالانچولان، سه‌راهی چالانچولان-دورود و خرم‌آباد- سه‌راهی الشتر در رتبه‌های بعدی بیشترین تردد قرار دارند.

شرفی گفت: آمار در روز دوم فروردین امسال تردد ۲۶۸ هزار و ۷۲۴ وسیله نقلیه در استان ثبت شده که این آمار در مدت مشابه سال قبل ۱۳۵ هزار و ۷۶ وسیله نقلیه بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان اضافه کرد: سهم وسایل نقلیه سنگین از مجموع تردد روز دوم فروردین ۱۴۰۰ تعداد ۲۶ هزار و ۵۹ تردد بوده است.

وی یادآور شد: مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با ۶۶ دستگاه ترددشمار، ۱۹ دوربین نظارت تصویری و ۵۱ سامانه ثبت تخلفات بر محورهای استان نظارت دارد و تلفن گویای ۱۴۱ به صورت ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به هموطنان در خصوص وضعیت ترافیکی محورها است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر