گروه رسانه‌ای «لرستان»

تبریک نوروزی نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان

ایسنا/لرستان حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و سیدموسی خادمی استاندار لرستان، فرا رسیدن نوروز۱۴۰۰ را تبریک گفتند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تبریک و تهنیت سال جدید و آغاز سال۱۴۰۰ به مردم استان گفت: اقتصاد و فرهنگ دو مقوله مهمی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند.

حجت الاسلام شاهرخی افزود: تولید و اشتغال، کارگاه‌ها و کارخانه‌های تعطیل شده و ایجاد فرصتهای جدیدی که برای استان لازم است از مطالباتی است که مسئولان باید در زمینه تلاش کنند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به انتخابات در پیش رو  در ۲۸ خردادماه گفت: حضور حداکثری و انتخاب بهترین در رئیس جمهور و انتخاب بهترینها برای شورای اسلامی شهر می تواند آینده ای روشن برای کشور واستان در رسیدن به قله های پیشرفت اقتصادی و ارتقاء فرهنگی رقم بزند.

استاندار لرستان هم با تبریک سالی سرشار از برکت، سلامتی و انرژی مفید برای همه ملت ایران به ویژه مردم استان گفت: برای تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری که به عنوان حمایت از تولید، افزایش پشتیبانی و رفع موانع تولید نامگذاری شده با تمام توان از هم‌اکنون برنامه‌ریزی می‌کنیم.

سیدموسی خادمی گفت: این بهترین نسخه اقتصادی و توسعه برای کشور است و باید با حمایت از تولید داخلی و حذف موانع، حمایتها را افزایش دهیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر