گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس: این دوره صیانت از آرای مردم در بالاترین سطح انجام می‌شود

ایسنا/لرستان نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم لرستان اطمینان داشته باشند که این دوره صیانت از آرای آنها در بالاترین سطح با اخلاص، ایثار صداقت و شفافیت صورت می‌گیرد.

 صیانت از آرای مردم در بالاترین سطح صورت می‌گیرد.                     

دکتر مرتضی محمودوند امروز 29 اسفندماه در بازدید از دبیرخانه هیأت نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا که در استانداری لرستان مستقر شده‌اند، اظهارکرد: همراهی مردم باعث می‌شود که در آرای خود اطمینان و آرامش داشته باشند از این رو تلاش ما صیانت از آرای مردم خواهد بود.

محمودوند خاطرنشان کرد: مردم لرستان اطمینان داشته باشند که این دوره صیانت از آرای آنها در بالاترین سطح با اخلاص، ایثار صداقت و شفافیت صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به اینکه در هر دوره قطعاً اعتراضاتی بوده است، یادآور شد: برای ما در تمام بخش‌های نظارتی قانون ملاک است.

نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی مجلس شورای گفت: ششمین دوره انتخابات شوراهای شهرها از حیث ثبت‌نام علیرغم عدم استقبال برخی از استان‌های کشور در این استان استقبال خوبی صورت گرفته است.

محمودوند تاکید کرد: با تلاشحسین گودرزی نماینده مردم دورود و ازنا و عباس گودرزی نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی شرایطی ایجاد شده تا این فرآیند اجتماعی به خوبی و در سطح عالی در لرستان برگزار شود.

وی افزود: در مرکز استان لرستان باقرپورحسینی به عنوان دبیر شورای هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستاست و اعضای ۵ و ۳ نفره هیاهای نظارت بر انتخابات شوراها در شهرها و بخش‌ها تشکیل شده است.

 وی با تقدیر از استاندار لرستان، معاون سیاسی امنیتی، دهیاران، بخشداران و فرمانداران لرستان گفت: همکاری و همراهی آنان باعث شده که تاکنون روند قابل قبولی در این زمینه داشته باشیم.

رییس عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای  لرستان یادآورشد: تمام تلاش خود را برای ایجاد فضای امن در کمال آرامش برای این انتخابات  صورت گرفته و مردم  بدانند که هیچ حقی از آنها ضایع نخواهد شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر