گروه رسانه‌ای «لرستان»

معاون سازمان صمت استان: واحدهای صنفی متخلف لرستان ۱۰ میلیارد تومان جریمه شدند

ایسنا/لرستان معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن تجارت لرستان گفت: واحدهای صنفی متخلف استان ۱۰ میلیارد تومان جریمه شدند.

فریبرز حسامی امروز ۲۸  اسفندماه در خصوص ادامه طرح ویژه نظارتی نوروز ۱۴۰۰ در سطح استان، اظهار کرد: تا امروز در راستای اجرای این طرح ۲۲ هزار واحدهای صنفی، صنعتی و خدماتی بازرسی شد که ۱۳۵۰ پرونده تخلفاتی با ارزش ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

وی تصریح کرد: طرح نظارتی ایام پایانی سال ۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ از نیمه بهمن ۹۹ به مدت دو ماه تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ با تمرکز بر کالاهای پرتقاضا و اولویت دار و خدماتی در سطح استان در حال اجرا است.

معاون سازمان صمت لرستان ادامه داد: به همین منظور ۲۵ اکیپ با محوریت سازمان صمت و همکاری موثر اتاق اصناف، اتحادیه‌های صنفی، تعزیرات حکومتی، بسیج و ناظران افتخاری در استان در راستای اجرای این طرح همکاری ویژه دارند.

حسامی بیان کرد: با توجه به دستور موکد مراجع نظارتی استان با محوریت سازمان صمت، اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی، با متخلفان صنفی و متجاهران گرانفروشی با نصب پرده و تعطیلی واحد صنفی برخورد جدی می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین در پایان طرح از همه صنوف خوشنامی که در سطح استان با سازمان صمت و دستگاه‌های نظارتی همکاری داشتند، تقدیر می‌شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر