گروه رسانه‌ای «لرستان»

رئیس هیئت خبر داد: اجرای اقدامات کم‌نظیر در هیئت انجمن‌های ورزشی لرستان

ایسنا/لرستان رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی لرستان از اجرای اقدامات کم‌نظیر از جمله ساخت خانه‌های دارت، فوتبال دستی، ورزش‌های هوایی و غیره در استان خبر داد.

مهدی سلاطی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هیئت انجمن‌های ورزشی لرستان از جمله هیئت‌های پویا، بابرنامه، شاخص و پیشگام در حوزه‌های مختلف است.

وی تصریح کرد: با تاکید بر توسعه کمی و کیفی ورزش در همه زمینه‌ها و سطوح مختلف، اقدامات چشمگیر و فعالیت‌های هدفمند و ارزنده‌ای انجام داده‌ایم در شرایطی که هیچ‌گونه زیرساختی چه از نظر منابع انسانی و مادی و امکانات ورزشی نداشته‌ایم.

سلاطی ادامه داد: در چند سال اخیر ساخت مجهزترین خانه دارت غرب کشور، ساخت و تجهیز خانه فوتبال رومیز استان، ساخت خانه و کتابخانه ورزش‌های هوایی استان به‌عنوان نخستین کتابخانه تخصصی ورزش در لرستان، ساخت و تجهیز دفتر این هیئت با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان از جمله اقدامات ما بوده است.

وی با یادآوری اینکه از دیگر شاخص‌ها و تفاوت‌های عمده کار در این هیئت، تنوع رشته‌های آن است، یادآور شد: رشته‌های ورزشی این هیئت شامل ورزش‌های آبی، توپی، هوایی و رزمی بوده که ظرفیت علمی و مدیریتی ویژه‌ای برای ساماندهی و فعال‌سازی این رشته‌ها را می‌طلبد که این مهم تحقق یافته و در ارزیابی فدراسیون، همیشه جزو بهترین استان‌ها بوده‌ایم.

رئیس هیئت انجمن‌های ورزشی لرستان در ادامه گفت: خوشبختانه در سایه تعامل و همراهی‌های اداره کل ورزش و جوانان استان نیز فعالیت‌ها در سطح گسترده و ملموسی بوده و این مهم را شاخص‌های مهمی همچون تعداد بیمه‌های ورزشی، هیئات شهرستانی فعال، توسعه بخش بانوان، کمیته‌های ورزشی، برگزاری دورهای آموزشی، ورزشکاران و عناوین کسب شده و… به خوبی نشان می‌دهد.

سلاطی خاطرنشان کرد: هیئت انجمن‌های ورزشی لرستان در سطح ۱۱ شهرستان استان و چهار شهر بزرگ از جمله اشترینان، فیروزآباد، بیرانشهر و سپیددشت نیز دارای هیئت و ساختار سازمان‌یافته است.

وی گفت: امروز نیز پس از یک‌سال از جولان ویروس منحوس کرونا، این هیئت برنامه‌های خود را به‌صورت مجازی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار کرده و جز هیئت‌های برتر در سطح کشور و استان بوده است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر