گروه رسانه‌ای «لرستان»

توهین معاون شهردار خرم آباد به خبرنگاران

‍ ⚡ توهین معاون شهردار خرم آباد به خبرنگاران ⚡⚡ آقای گرمه ای حد خود را بدان ✅ کیست که از دو دستگی ایجاد شده شورای شهر خرم آباد از ابتدای دوره اخیر تا کنون که ماه‌های پایانی عمر خود را سپری می کند بی اطلاع باشد. بسیاری روزشماری می کنند تا زمان انتخابات فرا برسد […]

‍ ⚡ توهین معاون شهردار خرم آباد به خبرنگاران
⚡⚡ آقای گرمه ای حد خود را بدان

✅ کیست که از دو دستگی ایجاد شده شورای شهر خرم آباد از ابتدای دوره اخیر تا کنون که ماه‌های پایانی عمر خود را سپری می کند بی اطلاع باشد. بسیاری روزشماری می کنند تا زمان انتخابات فرا برسد و با رأی خود پاسخ عملکرد ضعیف شورا و شهرداری را داده و ترکیبی متفاوت از قبل را برگزینند.

✅ بی تفاوتی شهرداری به نظرات منتقدین و حتی بی توجهی به دستور دادستان مرکز استان در روزهای پایانی سال در سیما و منظر شهر هویداست. شهرداری تا این لحظه حتی توان آذین بندی خیابانها، رنگ آمیزی بلوارها، آسفالت معابر در حد لازم را نداشته و بی برنامه تر از قبل و درگیر حواشی گوناگون به پیش می رود.

✅ طی روزهای گذشته یکی از اعضای شورای شهر مطالبی کلی و تفسیر پذیر را در مورد خبرنگاری بدون ذکر نام مطرح نموده و بنوعی با نحوه بیان خود این قشر زحمت کش را مورد اتهام قرار داده است.

✅ صبح امروز مدیرعامل خانه مطبوعات در صحن جلسه علنی شورا حضور یافته و پس از هماهنگی با آقای کوشکی ریاست محترم شورای شهر خرم آباد فرصتی برای پاسخگویی به اظهارات خانم نظری عضو شورای شهر اختصاص یافته.

✅ در میان سخنان آقای بهاری، شهردار و معاونین و مدیران شهرداری به صحن شورا وارد شده و پس از لحظاتی شنیدن مطالب مدیرعامل خانه مطبوعات در اقدامی عجیب، گرمه ای معاونت توسعه و منابع انسانی شهرداری خرم آباد در نقد خبرنگاران مطالب کم مایه و بدون سندیت بیان داشته و پس از واکنش یکی از همکاران رسانه ای حاضر در صحن پا را فراتر نهاده و با سخنان خود به تحریک خبرنگاران حاضر در ساختمان شورا اقدام نموده است.

✅ ایشان جلسه را به هیاهو و مجادله با اصحاب خبر و رسانه سوق داده که با واکنش مدبرانه خبرنگاران مانع از برهم زنی جلسه رسمی شورا شدند. اینکه به گواه حاضرین رسانه ای، معاونت شهردار مطالبی خلاف را در جلسه رسمی شورا به خبرنگاران نسبت دهد و از ادبیاتی سخیف در مواجهه با بعضی خبرنگاران حاضر استفاده کند، جای شگرف و تأسف است.

✅ این مدیر تازه از راه رسیده باید حد و حدود خود را بداند و رفتارش متناسب با جایگاهش باشد. البته هرچه در فضای مجازی جستجو نمودم که سوابق مدیریتی ایشان قبل از انتصاب به معاونت شهردار بدست آورم، چیزی حاصل نشد و اطلاعاتی در خصوص تجارب مرتبط ایشان و یا حسن سوابقش بدست نیاوردم. امیدوارم شهرداری خرم آباد رزومه مدیریتی گرمه ای را منتشر کند تا بدانیم قبل انتصاب در معاونت اداری_مالی نهاد پر اهمیت شهرداری چه کاره بوده و چه خدماتی عرضه نموده که باعث شده در حکم انتصابش از طرف شهردار از عناوینی همچون تجربیات ارزنده و حسن سوابق استفاده گردد!!!

⁦✍️⁩ سهراب فرشاد؛ وکیل پایه یک دادگستری و روزنامه نگار

  • نویسنده : سهراب فرشاد
  • منبع خبر : پایگاه خبری اندیشه زاگرس

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر