گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان: مجموعه ورزشی شهرستان رومشکان ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

ایسنا/لرستان مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت:مجموعه ورزشی شهرستان رومشکان هم‌اکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امید می‌رود تا پایان سال آینده به بهره‌برداری برسد.

حشمت‌اله امان‌الهی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: این اداره کل در راستای توسعه فضاهای ورزشی در شهرستان‌ چگنی اقدام به احداث دو باب زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی در روستاهای شوراب محمودوند و شاهیوند کرده که سال گذشته این دو پروژه به بهره‌برداری رسیدند.

وی ادامه داد: هم‌اکنون نیز استخر شنای شهرستان چگنی با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد در حال احداث است و در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: با پیگیری‌هایی انجام شده زمینی به وسعت ۴۵ هزار مترمربع در نزدیکی شهر سراب دوره برای ایجاد مجموعه ورزشی اختصاص یافته است و مجوز ماه ۲۳ آن اخذ شده و دارای ردیف اعتباری است.

امان‌الهی افزود: سال آینده عملیات اجرای مجموعه ورزشی سراب دوره چگنی آغاز خواهد شد.

وی عنوان کرد: در شهرستان رومشکان نیز دو سالن فعال داریم و یک پروژه مجمع ورزشی شهدای رشنو  که شامل یک باب زمین فوتبال چمن مصنوعی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع و یک باب سالن چند منظوره بوده که با طراحی بسیار زیبایی که در حال احداث است.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: مجموعه ورزشی شهرستان رومشکان هم‌اکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که امید می‌رود تا پایان سال آینده به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر