گروه رسانه‌ای «لرستان»

مالک باشگاه خیبر: نتایج مطلوبی کسب نکردیم/ بازیکنان کارنامه داری جذب کرده‌ایم

ایسنا/لرستان مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد گفت: در مدت زمان نقل و انتقالات با جذب شش بازیکن، انتظارات سرمربی تیم را برآورده کرده و با یک تیم کامل‌تر و باتجربه‌تر، نیم‌فصل دوم را آغاز خواهیم کرد.

مسعود عبدی امروز ۲۱ اسفندماه، اظهار کرد: در مدت زمان نقل و انتقالات با جذب شش بازیکن، انتظارات سرمربی تیم را برآورده کرده و با یک تیم کامل‌تر و باتجربه‌تر، نیم‌فصل دوم را آغاز خواهیم کرد. تا هفدهم فروردین‌ماه نیز می‌توانیم دو بازیکن دیگر را جذب کنیم که قطعاً از این سهمیه استفاده می‌کنیم.

وی بیان کرد: در نیم‌فصل اول آن‌طور که هواداران توقع داشتند، نتایج مطلوبی کسب نکردیم، اما در نقل و انتقالات موفق عمل کردیم و بازیکنان کارنامه داری جذب کرده‌ایم.

عبدی اضافه کرد: خوشبختانه با صحبت‌های انجام شده و حسن اعتماد آقای ویسی برای فصل آینده با وی به توافق رسیدیم. ما برنامه بلندمدتی مد نظرمان است و با هدف و استراتژی به آینده بسیار امیدواریم.

مالک خیبر ادامه داد: برای تعطیلات نیم‌فصل، با درخواست کادر فنی، یک اردوی خوب را در تهران را در نظر گرفته‌ایم. در این اردو دو بازیکن جدید نیز به جمع بازیکنان اضافه خواهند شد تا در کنار بازیکنان جوان و آینده دارمان، نیم‌فصل دوم را با قدرت شروع کنیم.

عبدی تصریح کرد: جا دارد از کمک‌های مهرداد خادمی در فصل نقل و انتقالات تشکر کنم. وی یک خیبری واقعی هستند.

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد یادآور شد: با بازیکنانی که یک‌فصل یا ما قرارداد بسته‌اند، وارد مذاکره شده‌ایم و با تمدید قرارداد بازیکنان قصد داریم، تیم با تمرکز و آرامش بیشتری به مسابقات ادامه دهد.

وی گفت: برای استفاده هوادارانمان و مردم لرستان طی روزهای آینده فروشگاه ورزشی خیبر را افتتاح خواهیم کرد.

عبدی افزود: در فاز بعدی راه‌اندازی اپلیکیشن خیبر را مدنظر قرار داده‌ایم. بی‌تردید جز معدود تیم‌های لیگ یکی هستیم که در راستای ایجاد ساختار حرفه‌ای، هدفمند در حال تلاش و اجرایی کردن برنامه‌هایمان هستیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر