گروه رسانه‌ای «لرستان»

تخصیص کامل سهمیه استخدامی ایثارگری در دادگستری لرستان/ تبدیل وضعیت ایثارگران در حال انجام است

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محمد رزم پیش از ظهر امروز در آیین گرامی‌داشت مقام شامخ شهدا و تجلیل از فرزندان، برادران و خواهران شهدای دادگستری استان لرستان که به همت معاونت منابع انسانی و امور فرهنگی برگزار شد، اظهار کرد: سهمیه استخدامی برای ایثارگران مطابق قوانین برنامه‌های پنج ساله توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در این مجموعه به طور کامل تخصیص پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تبدیل وضعیت تمام ایثارگران مشمول ماده ۲۱ قانون جامع خدمات ایثارگران به رسمی و قطعی در حال انجام است.

رئیس کل دادگستری لرستان با تاکید بر اولویت دادن به قشر ایثارگران در انتصابات و تغییر سمت و وضعیت‌ها، افزود: در مجموع از ۲۳ خانواده شهید و ایثارگر دادگستری استان طی سال جاری سرکشی و دیدار شد.

رزم، واژه شهادت را از برترین و مقدس‌ترین واژه‌های فرهنگ اسلامی عنوان و تصریح کرد: شهید کسی است که جان خود را در راه خدا از دست می‌دهد و شهادت اوج کمال انسان است زمانی که هستی خود را نثار محبوب و معشوق خود می‌کند.

وی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را موجب بقای اسلام و نظام جمهوری اسلامی خواند و افزود: این مهم نیز برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده، همچنان‌که دوران هشت ساله دفاع مقدس مشعلی پرفروغ برای نسل‌های آینده کشور است.

رئیس کل دادگستری لرستان اظهار داشت: بایستی با اتصال به مفهوم بزرگ و ماندگار شهادت، سعادت و پیروزی را برای جامعه به ارمغان آورد.
در پایان این مراسم از کارکنان قضایی و اداری خانواده شهدا و ایثارگران شاغل در دادگستری استان تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر