گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرماندار خبر داد: فعالیت ۱۹ پروژه جهش تولید در خرم‌آباد

ایسنا/لرستان فرماندار مرکز لرستان از فعالیت ۱۹ پروژه جهش تولید در خرم‌آباد با میانگین پیشرفت فیزیکی ۸۰ تا ۸۵ درصد خبر داد.

جعفر طولابی در جلسه شورای اداری خرم‌آباد، اظهار کرد: دولت علیرغم همه محدودیت‌ها و تحریم‌های ناجوانمردانه، خدمات ارزشمندی در حوزه‌های مختلف داشته است.

وی ادامه داد: توطئه‌های دشمنان مثل همیشه با شکست مواجه شد و خودشان امروز اعتراف می‌کنند که نمی‌توان با مردم ایران مقابله کنند و بازهم ثابت کردند که پشتیبان نظام و رهبر انقلاب هستند.

طولابی در ادامه گفت: ۱۳۳ پروژه فعال عمرانی در شهرستان داریم با اعتبار بالغ بر ۱۱۴ میلیارد تومان و ۱۹ پروژه مهم جهش تولید که تا کنون ۲۲۴۴ میلیارد تومان برای آنها هزینه شده است.

فرماندار خرم‌آباد اضافه کرد: از جمله این پروژه‌ها می‌توان به آزادراه‌ها اشاره کرد که به تنهایی برای قطعه اول آزادراه خرم‌آباد-اراک حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومان هزینه شده و اوایل سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: میانگین پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها ۸۰ تا ۸۵ درصد است که بعضاً تا پایان امسال و در چند ماه اول سال آینده به بهره‌برداری خواهند رسید.

طولابی در ادامه گفت: برای حدود ۲۱ پروژه کلیدی دیگر ۸۵۹ میلیارد تومان هزینه شده که میانگین پیشرفت این پروژه‌ها ۶۰ درصد است.

فرماندار مرکز لرستان گفت: همچنین حدود ۵۱ پروژه عمرانی در حوزه سیل با اعتبار ۲۲۰ میلیارد تومان اجرا شده است.

وی در ادامه گفت: حدود ۱۹۵ میلیارد تسهیلات اشتغالزایی در حوزه‌های مختلف پرداخت شده که ۴۳۰۰ نفر اشتغال‌زایی داشته است.

طولابی اظهار کرد: در مابقی حوزه‌ها هم اقدامات خوب اجرا شده که همه این‌ها از برکات نظام است و امیدوارم همه ما بتوانیم آنچه که در توان داریم برای خدمت به مردم کوشا باشیم.

فرماندار خرم‌آباد به انتخابات ۱۴۰۰ اشاره کرد و افزود: دو انتخابات سال آینده(ریاست جمهور و شوراهای اسلامی شهر و روستا) خیلی مهم بوده و بستر کار در شهرستان فراهم شده و مشکل خاصی وجود ندارد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر