گروه رسانه‌ای «لرستان»

حمله اراذل و اوباش به آمران به معروف در خرم‌آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، عصر امروز دو مرد جوان که در خیابان ۶۰ متری این شهر از یک خانم در برابر تعرض چند فرد اراذل و اوباش دفاع کرده‌ بودند مورد حمله قرار گرفته و زخمی شدند.

گزارش میدانی خبرنگار فارس حاکی از آن است که حوالی عصر امروز یک خانم مورد تعرض چند فرد قرار گرفته تلاش می‌کند از دست آنها فرار کند و برای در امان ماندن از تعرض اراذل و اوباش به داخل یک مغازه می‌رود.

چند تن از افراد حاضر در محل نیز با دیدن این صحنه به دفاع برخاسته و اجازه تعرض به این خانم را نمی‌دهد. 

نهایتا پس از مشاجره و درگیری کوچکی که ایجاد می‌شود اراذل و اوباش دست از تعرض به آن خانم بر می‌دارند و از محل متواری می‌شوند اما پس از دقایقی با کمک چند نفر دیگر به محل برگشته و با آن دو مرد جوانی که اجازه تعرض به آنها را نداده و در راستای امر به معروف و نهی از منکر در مقابلشان ایستاده بودند درگیر می‌شوند و آنها را مجروح می‌کنند.

یکی از این افراد مجروح شده به خبرنگار فارس گفت: من این افراد را نمی‌شناختم و مشکلی با کسی نداشتم اما وقتی دیدم در حال ایجاد مزاحمت به یک خانم هستند و آن خانم به ما پناه آورده در مقابل تعرض آنها ایستادگی کردم.

وی که از ناحیه سر مجروح شده بود، افزود: تنها هدف من از این کار کمک به آن خانم و انجام امر به معروف و نهی از منکر بود.

شایان ذکر است ماموران انتظامی نیز بلافاصله در محل حاضر شده و عملیات شناسایی و دستگیر این اراذل و اوباش را دستور کار قرار دادند.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر