گروه رسانه‌ای «لرستان»

ابتلای ۳۵ نفر به کرونا در جشن تولد/ روستای «گرجی» ازنا قرنطینه شد

محمود ثمینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با اشاره به شیوع کرونا در لرستان و لزوم مراقبت‌های بیشتر از سوی مردم در جهت کنترل این بیماری، اظهار کرد: در حال حاضر اغلب شهرهای استان در وضعیت زرد قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: امید می‌رود مردم هم‌چنان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در پیشگیری از ابتلا به کرونا کمک کنند، ضمن اینکه در روزهای پایانی سال و مراجعه مردم برای خریدهای نوروزی، می‌تواند در افزایش و تسریع در ویروس کووید ۱۹ نقش داشته باشد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان از مردم درخواست کرد از تجمع در مکان‌های پر ازدحام خودداری کرده و تنها در صورت نیاز و ضرورت از خانه خارج شوند.

ثمینی از قرنطینه یکی از روستاهای ازنا خبر و ادامه داد: متاسفانه در مراسم جشن تولد در روستای “گرجی”  و با دعوت از یک مجموعه، جمع قابل توجهی از افراد حاضر در این مراسم به کرونا مبتلا شدند، که بر اساس آخرین آمار تعداد این مبتلایان به ۳۵ نفر رسیده است.

وی با اشاره به انجام تست کرونا از دیگر افراد روستا، تصریح کرد: تدابیری جهت کنترل و مراقبت‌های ویژه از سوی فرمانداری و دستگاه‌های ذی‌ربط در شهرستان ازنا و روستای “گرجی” پیش‌بینی شده است.

معاون سیاسی امنیتی لرستان ادامه داد: برای افرادی که در این روستا در منازل خود قرنطینه می‌شوند، از سوی گروه‌های بسیجی بسته‌های معیشتی و بهداشتی توزیع می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر