گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران: مزار شهدا باید محل زیارت انسان‌های آزاده باشد

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مزار شهدا باید محل زیارت انسان‌های آزاده باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین یوسفعلی شکری در گلزار شهدای خرم‌آباد با بیان اینکه خانواده‌های شهدا نخستین سنگربان دفاع از حریم شهید و شهادت هستند، افزود: یکی از دستورات و تاکیدات مهم مقام معظم رهبری حفظ منزلت گلزار شهدا است.

وی با بیان اینکه به فرموده امام خمینی(ره) مزار شهدا باید دارالشفای همه مردم باشد، افزود: ما به دنبال این هستیم که مزار شهدا مورد تجلیل و تکریم همه مردم باشد.

شکری در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه جامعه امروزی باید مسیر رشد و تعالی خود را در استقامت شهدا ببیند، تصریح کرد: مزار شهدا باید محل زیارت انسان‌های آزاده باشد تا راه جوانمردی و آزادگی را از آن‌ها بیاموزند.

این مسئول با بیان اینکه شهدا، آزادگی را به مردم آموختند و بدون‌شک خانواده‌های آن‌ها  پاسدار و اولین سنگربان دفاع از حریم شهید و شهادت هستند، خاطرنشان کرد: ما آمده‌ایم از خانواده شهدا درس صبر و بردباری را بیاموزیم.

در ادامه محمود زرین‌جویی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان نیز گفت: در راستای برگزاری کنگره ملی ۱۷ هزار شهیده و جانبازه کشور، کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان و ۸۷۴ شهیده و جانبازه استان ۱۶ اسفند در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر