گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل کمیته امداد لرستان خبر داد: کمک ۱۱ میلیارد تومانی لرستانی‌ها به جشن نیکوکاری

ایسنا/لرستان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از جمع‌آوری ۱۱ میلیارد کمک‌های مردمی این استان به جشن نیکوکاری خبر داد.

جاسم محمدی‌فارسانی، ۱۵ اسفند ماه گفت: در سال‌ جاری ۹۳۰۰ فقره تسهیلات کارگشایی در سرفصل‌های مسکن، کارگشایی درمان، آزادی زندانیان غیر عمد و… به نیازمندان پرداخت‌ شده است.

وی به خدمات ارائه ‌شده در بخش مسکن اشاره کرد و افزود: ۵۱۳۴ مورد در ساخت، تعمیرات ساختمان، آشپزخانه، ساخت حمام و سرویس بهداشتی بوده است که در هفته نیکوکاری بیش از ۱۰۰ واحد دیگر آماده بهره‌برداری است.

محمدی‌فارسانی اضافه کرد: با توجه به منویات رئیس کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار و باثبات با بهره‌گیری از راهبران شغلی از برنامه‌های این نهاد است که از ابتدای سال‌ جاری تاکنون ۷۵۰۰ شغل برای مددجویان ایجاد شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان همچنین به طرح «مؤاسات و همدلی» و «کمک مؤمنانه» اشاره کرد و گفت: همچنین در سال‌ جاری ۷۲۵ هزار پرس غذای گرم و ۲۳۲ هزار بسته مواد غذایی به ارزش ۸۷ میلیارد تومان بین نیازمندان توزیع شده است.

وی با اشاره به هفته احسان و نیکوکاری که هر سال در آستانه عید نوروز برگزار می‌شود، بیان کرد: خیرین و نیکوکاران لرستانی ۱۱ میلیارد تومان به جشن نیکوکاری کمک کرده‌اند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر