گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرعامل شرکت گاز لرستان: معارضین باعث کندی پروژه‌ها/تکمیل گازرسانی دهستان افرینه در آینده نزدیک

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: معارضین محلی باعث طولانی شدن زمان اجرای پروژه‌ها می‌شوند.

کرم گودرزی در جلسه پیگیری رفع موانع گاز رسانی خط محور خوشناموند- افرینه که در فرمانداری کوهدشت برگزار شد، اظهار کرد: از مسئولان این شهرستان در خصوص همکاری برای معرفی کوهدشت به عنوان شهرستان سبز  و همکاری در اجرای خط تغذیه محور افرینه که پنج روستا از کوهدشت و بیش از ۲۰ روستا در پلدختر را گازدار خواهد کرد، تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی ادامه داد: از ۲۸ کیلومتر خط تغذیه مذکور نزدیک به ۲۷ کیلومتر آن اجرا شده و در صورت رفع موانع در روستاهای قرعلیوند و چهار قلعه، به زودی پروژه گازرسانی به دهستان افرینه به اتمام خواهد رسید.

گودرزی با تاکید بر عزم راسخ این شرکت بر اتمام گازرسانی به روستاهای استان تصریح کرد: موانعی از جمله معارضین محلی باعث طولانی شدن زمان اجرای پروژه‌ها و تاخیر در خدمات‌رسانی به مردم استان  می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: مجاورین و همسایگان خطوط لوله و تاسیسات گاز جزو ذی‌نفعان  این شرکت هستند و موظفیم منطبق بر قانون و همینطور مسئولیت‌های اجتماعی حق و حقوق آنها را کاملا پرداخت کنیم.

وی افزود: متاسفانه اجرای پروژه گازرسانی به روستاهای  محور خوشناموند کوهدشت به افرینه- زیودار پلدختر به علت وجود معارضین محلی با مشکلاتی همراه بوده که با همدلی ایجاد شده در حال مرتفع شدن است.

گودرزی ضمن تشکر از همه مسئولان استانی که با همکاری سازنده موجب رقم زدن سال خوبی در زمینه توسعه گازرسانی به شهرها، روستاها و صنایع در سطح استان شده‌اند، خواستار ادامه این روند مطلوب برای ایجاد استانی سبز از حیث گازرسانی شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر