گروه رسانه‌ای «لرستان»

قهرمانی تیم بوکس پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد در مسابقات لیگ کشور

شهاب خاکی  ظهر امروز درگفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهارداشت: امسال استعدادهای بوکس لرستان در قالب تیم پلیمر خلیج فارس در مسابقات لیگ کشور شرکت کردند و در دیدار پایانی توانستند با برتری هفت بر یک مقابل تیم خوزستان قهرمان این دوره ازمسابقات شوند.

وی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات لیگ برتر تمامی اعضای تیم ملی نیز حضور داشتند، افزود: در ترکیب مسابقه فینال این دوره از رقابت‌ها دو تن از بوکسورهای تیم پلیمر خلیج فارس از استعدادهای لرستان بودند همچنین بیش از 70 درصد کادر فنی تیم نیز از مربیان استان بودند.

دبیر هیئت بوکس لرستان بیان کرد: سال گذشته برای اولین بار در تاریخ بوکس لرستان تیم‌های رده‌های سنی مختلف استان توانستند در مسابقات قهرمانی کشور به روی سکو بروند به طوریکه تیم نونهالان و جوانان استان مقام سوم کشور، تیم نوجوانان مقام دوم کشور و در نهایت تیم بزرگسالان استان توانست قهرمان کشور شود.

خاکی با اشاره به اینکه طی یک سال گذشته 6 بوکسور لرستانی به طور متناوب به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند، تصریح کرد: همچنین باقر فرجی بوکسر وزن 63 کیلوی لرستان یکی از امیدهای کشور برای کسب سهمیه المپیک 2021 توکیو است.

انتهای پیام/85020

 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر