گروه رسانه‌ای «لرستان»

سپهوند: کسب مدال جهانی بوکس شدنی است/از چند مشتزن در سال‌های آینده زیاد می‌شنویم

ایسنا/لرستان سرمربی تیم بوکس پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد می‌گوید: دسترسی به مدال جهانی خیلی سخت نیست و شدنی است.

مرتضی سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا به قهرمانی تیمش در رقابت‌های لیگ برتر بوکس، اشاره کرد و افزود: ما تیم را برای قهرمانی بسته بودیم و با تلاش همگانی به هدف‌مان رسیدیم.

وی با بیان اینکه چکیده‌ای از بهترین‌های کشور در لیگ برتر شرکت کرده بودند، افزود: سطح کیفی خیلی خوب بود دو ملی‌پوش المپیکی، یک خارجی و چند پدیده که سال‌های آینده از آنان بیشتر خواهیم شنید در این پیکارها حضور داشتند.

سپهوند با بیان اینکه چند سالی است که بوکس بزرگسالان را زیاد کارشناسی نکرده‌ام، اضافه کرد: پدیده‌ها و بوکسورهای خوبی داریم که در سال‌های آینده می‌توانند افتخارت زیادی کسب کنند. فرهاد مرادی که بوکسور تیم ملی جوانان است و به اصرار بنده و حمایت رئیس و دبیر فدراسیون توانست در این پیکارها شرکت کند و خیلی خوب بود و بوکسور دیگر میثم قشلاقی که خیلی به او امیدوارم و مطئنم افتخارآفرینی زیادی خواهد داشت.

مربی تیم ملی بوکس جوانان تصریح کرد: هر بوکسوری شنوایی داشته باشد و آن را به مرحله عمل برساند خیلی مورد وثوق ماست که در این بابت نمره قشلاقی ۲۰ است و شنوایی و عملگرایی بسیار خوبی دارد.

وی تاکید کرد: خیلی امیدوارم که با وجود این بوکسورها در سال‌های بعدی بتوانیم طلسم نگرفتن مدال جهانی را بشکنیم. دسترسی به این کار خیلی سخت نیست و شدنی است.

سپهوند در پاسخ به پرسشی که برگزاری لیگ متمرکز چه آسیب‌هایی دارد؟ گفت: با توجه به شرایط کرونایی تنها چاره؛ برگزاری متمرکز مسابقات بود. بچه‌ها خیلی آسیب دیدند به ویژه تیم‌هایی که بوکسور ذخیره زیادی نداشتند و بوکس به همین خاطر سنگین‌ترین ورزش بوده، چون آسیب آن زیاد است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر