گروه رسانه‌ای «لرستان»

دیدار مدیرعامل و اعضای خانه مطبوعات استان لرستان بارییس بسیج رسانه استان

*رییس بسیج رسانه لرستان در دیدار اعضای خانه مطبوعات استان:

*از ساختار قانونی و کلیت خانه مطبوعات دفاع می کنیم*

*رضا مریدی* در دیدار با اعضای خانه مطبوعات و خبرگزاری های لرستان که ظهر سه شنبه ۹۹/۱۲/۱۲ برگزار شد اعلام نمود: از ساختار قانونی و کلیت خانه مطبوعات دفاع می کنیم.

رییس بسیج رسانه استان با اشاره به یک سال عملکرد خانه مطبوعات لرستان گفت: در طی یک سال گذشته با تلاش همه دوستان هیات رییسه، قدم های خوبی برداشته شد که امیدواریم با تلاش مضاعف أین روند شتاب بیشتری بگیرد.

رییس بسیج رسانه لرستان با تاکید بر حفظ حرمت ها اظهار داشت: هر مسئله و رویدادی که در خانه اتفاق بیافتد باید در چارچوب قوانین و در داخل خانه حل و فصل شود و این اتفاقات در خارج از مجموعه و خصوصا در فضای مجازی باعث تنش و کدورت بیشتر می شود.

رضا مریدی تاکید داشت: ما همیشه از ساختار قانونی و کلیت خانه مطبوعات دفاع و حمایت کرده ایم اما حمایت ما از فرد نیست بلکه حمایت از مجموعه ای است که تحت عنوان خانه مطبوعات برای خبرنگاران تلاش می کند.

ایشان *نقش بازرسین را در بهبود و اصلاح روند کار هر مجموعه مهم ارزیابی نموده* و اظهار کرد: وظیفه بازرس مچ گیری نیست، وظیفه بازرس نظارت مستمر و تذکر برای اصلاح شرایط کار براساس قانون و اساسنامه است.

همچنین ایشان بر روند پیگیری مسکن خبرنگاران تاکید نموده و ابراز داشتند که هرچه سریعتر وضعیت مسکن خبرنگاران بزودی مشخص گردد.

در ادامه این جلسه *محمدناصر بهاری ، مدیرعامل خانه مطبوعات و خبرگزاری های لرستان* با بررسی نقش رسانه ها در عرصه های مختلف گفت: امروزه رسانه های ما در خط مقدم مقابله با هجمه های فرهنگی و جنگ نرم قرار دارند و این رسانه ها علیرغم کمبودها و بی مهری های زیادی که متحمل می شوند با همه توان در سنگر مقدم اطلاع رسانی و حفظ و صیانت از حوزه های فرهنگی اجتماعی نظام و جامعه حضور و کار خود را انجام داده اند.

وی افزود: رویکرد ما در خانه مطبوعات استفاده از تمام پتانسیل و ظرفیت های موجود برای تقویت رسانه های لرستان است و بسیج رسانه نیز همواره و در سنوات قبل در کنار خانه مطبوعات استان بوده که این جای تقدیر و تشکر دارد و امیدواریم در دوره جدید سطح تعامل و همکاری های فی مابین خانه و بسیج رسانه تقویت و اعتلا یابد.

*حسن ایزدی، رییس هیات مدیره و صغرا سپهوند خزانه دار خانه مطبوعات* نیز با برشمردن برخی اقدامات خانه مطبوعات در یک سال گذشته و تشکر از زحمات هیات رییسه خواستار تلاش و حمایت جدی بسیج رسانه برای ادامه روند حرکتی خانه شدند.

در پایان *پیام عالیخانی چگنی بازرس خانه مطبوعات و خبرگزاری های استان لرستان* جلسه مشترک بین خانه و بسیج رسانه را به فال نیک گرفته و اظهار نمود: حضور دوستان هیات رییسه در بسیج رسانه و برگزاری این جلسه نوید آینده ای خوب در عرصه اطلاع رسانی و فعالیت خانه مطبوعات را می دهد.

وی افزود: بازرسین هرگونه تخلفی را بدون اغماض و مچ گیری با دوستان هیات رییسه مطرح و برای آن چاره اندیشی خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر