گروه رسانه‌ای «لرستان»

موسوی: بوکسورهای خارجی دو دست و دو پا از ما بیشتر ندارند

ایسنا/لرستان بوکسور المپیکی کشورمان می‌گوید: فکر می‌کنیم خارجی‌ها دو دست و دو پا از ما بیشتر دارند اما این‌گونه نیست.

سید شاهین موسوی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امسال به خاطر کرونا مسابقه خاصی نداشتیم فقط یک اردوی مشترک با تیم سوریه داشتیم و نتوانستیم در رقابت خاصی شرکت کنیم.

وی ادامه داد: برگزاری لیگ خیلی خوب بود و توانستیم خودمان را محکم بزنیم که رقابت‌ها حدود یک هفته به طور متمرکز برگزار شد و بوکسورهای خوبی هم شرکت کرده بودند.

موسوی با اشاره به اینکه بوکسور بلاروسی تیم پلیمر کیفیت خوبی داشت، افزود: اگر بوکسورهای خارجی به ایران بیایند و تنه به تنه بوکسورهای کشورمان شوند خیلی خوب می‌شود و اینکه واقعاً چیزی از آنان کم نداریم.

این بوکسور المپیکی تاکید کرد: بوکسورهای خارجی خیلی از ما بهتر نیستند اما شرایطی بعضی وقت‌ها پیش می‌آید که ما حالا چون مسابقه زیاد نمی‌دهیم فکر می‌کنیم که آنان دو دست و دو پا از ما بیشتر دارند اما این‌گونه نیست.

وی در خصوص مبلغ قراردادها گفت: از قرارداد بقیه تیم‌ها خبر ندارم ولی خدا را شکر قراردادهای پلیمر خوب بوده و بعد از این همه سال که دوباره لیگ برگزار شده ما راضی هستیم.

موسوی خاطرنشان کرد: مسابقات امسال به خاطر کرونا متمرکز برگزار شد، تقریباً مثل مسابقات قهرمانی کشور بود و اگر تعداد تیم‌ها بیشتر باشد و رفت و برگشت برگزار شود، مطمئناً رقابت‌های حساس‌تر خواهد شد.

وی گفت: پلیمر شرایط لازم را برای ما فراهم کرده بود و به معنای واقعی کلمه تیم‌داری می‌کنند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر