گروه رسانه‌ای «لرستان»

توزیع ۳۰۰ بسته معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان لرستانی

محمدکریم خورشیدوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، ضمن تبریک ولادت حضرت علی(ع)  و روز پدر خاطر نشان کرد : در سالروز ولادت بزرگترین حامی مظلومان و نیازمندان امیرالمومنین علی علیه السلام در لبیک گویی به فرمان حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و در تداوم رزمایش کمک مومنانه به همت قرارگاه مردمی امام خامنه‌ای، مرحله دیگری از همدلی و مساوات با همراهی خیران و نیکوکاران انجام شد.

وی افزود: ۳۰۰ بسته معیشتی، ۱۵۰ بسته جهت مرکز نیکوکاری قرارگاه، ۱۵۰ بسته معیشتی و بهداشتی جهت خانواده‌های زندانیان نیازمند، ۱۳ گوسفند به نیابت ۱۳ رجب بین نیازمندان توزیع شد.

مسؤول قرارگاه مردمی امام خامنه‌ای گفت: با توجه به سالروز صدور بیانیه گام دوم انقلاب، اجرایی شدن این بیانیه مطالبه جدی  مردم از مسئولان است. 

رئیس مجمع کانون‌های فرهنگی لرستان بیان کرد: توصیه سوم مقام معظم رهبری در بیانیه راهبردی در توصیه اقتصادی و معیشتی است.

وی تحریم ظالمانه، خود تحریمی و بی‌تدبیری برخی از مسئولان را مهمترین چالش اقتصادی عنوان کرد و گفت:  ما در دروازه تمدنی ۱۴۰۰ هستیم برای حرکت به سمت تمدن بزرگ اسلامی که افق چشم انداز آن در سند تحول ۱۴۴۰ ابلاغ شده است. 

عضو مجمع مشارکت های مردمی  اظهار داشت: اگر فرهنگ انفاق، مواسات و کمک مومنانه نبود، خیلی از خانواده‌ها زیر چرخ‌های بی‌تدبیری، تفکر سکولار و اقتصاد لیبرال نابود می‌شد.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر