گروه رسانه‌ای «لرستان»

اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه ولایت بروجرد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، عباس گودرزی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۳ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود، گفت: تشکر می‌کنم از این بابت که در لایحه بودجه ۲ میلیون قیر به ۴ میلیون تن افزایش پیدا کرد لذا باید تدابیری اندیشیده شود که دهیاران همچون سال جاری مشکل نداشته باشند تا مبالغی را برای پخت، زیرساخت، حمل و نقل و … پرداخت کنند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: این اقدام را برای بنیاد مسکن انجام داده‌ایم تا خدمات رسانی به روستاها افزایش داده شود بنابراین باید تدابیر لازم را در این خصوص داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس ضمن تذکر به مجموعه وزارت بهداشت و درمان و رئیس جمهور تاکید کرد: بحث نظام تعرفه گذاری پرستاران که مصوبه سال ۸۶ است و البته ابلاغ هم شده ضمن اینکه مورد تاکید رهبر انقلاب نیز بوده باید اجرایی شود ناگفته نماند که این پرستارها هستند که زحمات فراوانی را به دوش می‌کشند بنابراین باید با قید فوریت این موضوع دنبال شود.

وی افزود: همچنین نیروها، کارکنان مراکز درمانی هم مورد غفلت قرار نگیرند.

گودرزی ضمن تقدیر و تشکر از وزارت راه و شهرسازی و سازمان برنامه و بودجه بابت اختصاص ۲۰ میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه ولایت بروجرد، گفت: امیدواریم به نحوی در اقدام و عمل حرکت کنند که این پروژه تا پایان دولت تکمیل و بهره‌برداری شود.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر