گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان: هیچ پلی در اثر بارندگی‌های اخیر در لرستان تخریب نشده است

ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: علیرغم بارش شدید باران در ۲۴ ساعت گذشته، هیچ یک از پل‌های موقت محور خرم‌آباد_پل‌دختر دچار مشکل نشد.

عباس شرفی ۳۰ بهمن‌ماه، اظهار کرد: با توجه به بارش برف در شرق و شمال و بارش شدید باران در مرکز و جنوب استان طی شبانه‌روز اخیر، خوشبختانه هیچ یک از پل‌های موقت موجود در محور خرم‌آباد- پل‌دختر دچار خسارت نشده است.

وی تصریح کرد: فقط خاک‌ریزهای موقت پران پرویز، حیات الغیب و چم دیوان که به‌عنوان راه دسترسی موقت مورد استفاده قرار می‌گرفت دچار خسارت شده که با توجه به وجود راه جایگزین مشکلی در تردد به وجود نیامده است و به‌زودی عملیات احیای خاک‌ریزها انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان خاطرنشان کرد: خوشبختانه پل ارتباطی شهر سراب دوره به ویسیان به طول ۱۶۸ متر بانام شهید قاسم سلیمانی به‌عنوان جایگزین پل چم دیوان توسط راه و شهرسازی استان در حال ساخت است و در حال حاضر در مرحله اجرای شمع‌ها قرار دارد که با بهره‌برداری از این پل مشکل مردم منطقه مرتفع خواهد شد.

شرفی اضافه کرد: راهداران از عصر سه‌شنبه در تمام محورها و راهدارخانه‌ها به حالت آماده‌باش درآمده‌اند و مشغول برف‌روبی، مدیریت تردد و کمک به مردم هستند.

وی بیان کرد: در صورت تأمین ۸۰ میلیارد تومان اعتبار، پل‌های نیمه‌تمام هرچه سریع‌تر تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و نگرانی‌های ناشی از سیل و قطع راه ارتباطی روستاها به حداقل می‌رسد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر