گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان مطرح کرد: فرهنگ شهدا، راهگشای جوانان

ایسنا/لرستان مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه کاری که برای شهدا باشد زیبا و اثرگذار است، گفت: اسم و فرهنگ شهدا راهگشای بسیاری از جوانان بوده و زندگیشان را متحول کرده است.

مهدی قدرتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: خط و مسیر شهدا همواره راهگشاست و در هر جا که باشد دارای برکاتی است.

وی با اشاره به تجربیات خود از برگزاری کنگره و جلسات شهدا در دانشگاه‌ها و ادارات، افزود: اگر برای شهدا قدمی بردارید شهدا خودشان تمام مسیر را کمک خواهند کرد.

قدرتی با بیان اینکه کاری که برای شهدا باشد زیبا و اثرگذار است، تصریح کرد: اسم و فرهنگ شهدا راهگشای بسیاری از جوانان بوده و زندگیشان را متحول کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به فرهنگ سازی عمومی شهدا، افزود: شهید نباید برای قشر خاصی باشد، وظیفه ما معرفی شهدا به تمام اقشار جامعه است که برای این هدف باید تبلیغ اجتماعی انجام شود.

وی با اشاره به برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان در سال آینده، گفت: یک کنگره نیاز به برنامه‌ریزی‌های خاص دارد و باید به صورت مستمر برگزار شود.

قدرتی با استناد به آیه شریفه بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ که شهدا زنده‌ هستند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند، عنوان کرد: شهید گمنامی که بعد از سی سال به وطن باز می‌گردد انگار زنده است و با ورودش برکات زیادی به همراه دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه حضور شهدا در جامعه باید همگانی شود چراکه بسیاری از خانم‌ها و دانشجویان با شهدا مسیر زندگیشان عوض شده، افزود: تبلیغات محیطی شهدا را با برنامه‌هایی همچون دیدار و تکریم خانواده شهدا، برگزاری یادواره‌ها در دستور کار قرار دهیم تا حضور شهدا در جامعه پُررنگ‌تر شود.

وی با اشاره به تهیه دانشنامه دفاع مقدس لرستان که کار جالب و خوبی است، افزود: قسمت پژوهشی سازمان ما که متشکل از ائمه جمعه هستند و اساتید دانشگاه با روحیه جوان و انقلابی در جهت تهیه هرچه بهتر این دانشنامه کمک خواهند کرد.

قدرتی با بیان اینکه فرهنگ شهدا در جامعه باید همگانی شود، بیان کرد: گاهی اطلاعات مبلغین در راستای معرفی شهدا به جامعه فقیر است که لازم است رزومه کاملی از شهدای استان به منظور غنی‌تر کردن افزایش سطح  دانش مبلغین در این رابطه در دست داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر