گروه رسانه‌ای «لرستان»

خروج سامانه بارشی از لرستان طی امشب/ خسارات در حال برآورد هستند

مهدی پازوکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد بیان کرد: خوشبختانه با توجه به بارش‌های اخیر هیچ‌گونه جاده و پلی تخریب نشده است.

وی با بیان اینکه جاده‌ها و پل‌هایی که تخریب شده موقتی بوده‌اند، اضافه کرد: این مسیرها به صورت موقت برای ارتباط بوده و بارش‌ها باعث شده که رمپ‌های کناری آن‌ها دچار آب‌شستگی شوند.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان اظهار کرد: در حال حاضر هیچ پلی که سال گذشته تخریب شده بود و در حال احداث است؛ آسیب ندیده و ‌آن‌هایی که تخریب شدند، موقت بودند.

پازوکی خاطرنشان کرد: در حال حاضر برای چم دیوان جاده ارتباطی جایگزین در دو کیلومتر بالاتر وجود داشته و در شهرستان پلدختر نیز راه دسترسی از سمت کیان‌آباد برقرار است.

وی با بیان اینکه هیچ خانه‌ای در جریان بارش‌ها تخریب نشده است، ادامه داد: تنها در نورآباد به دلیل وزش باد یک مورد آسیب داشتیم.

پازوکی با اشاره به ریزش کوه در یکی از روستاهای شهر معمولان نیز گفت: دیوار یکی از منازل این روستا بخاطر افتان سنگ تخریب شده و اعلام کردیم که تخلیه شود. بنیاد مسکن مسئولیت اسکان آن را تا زمان رسیدن به وضعیت پایدار بر عهده گرفته است.

 این مسوول با یادآوری اینکه تابه‌حال حادثه دیگری نداشته‌ایم، گفت: خوشبختانه خسارت جانی نداشتیم و آسیب‌های مالی نیز در حال برآورد هستند.

به گفته وی از شب گذشته وزش باد و بارش برف شدید در استان داشته‌ایم که خسارت آنها در حال جمع‌بندی است.

پازوکی با بیان اینکه بارش‌ها تا امشب ادامه دارد، افزود: امشب سامانه بارشی از استان خارج خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر