گروه رسانه‌ای «لرستان»

انسداد ۶۰۰ راه و قطعی برق ۱۱۰ روستای لرستان به دلیل بارش باران و برف/ تردد در محورها فقط با زنجیرچرخ

مهدی پازوکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با اشاره به بارش برف و باران در بسیاری از شهرها و روستاهای لرستان و در تشریخ آخرین وضعیت محورهای استان، اظهار کرد: هم‌اکنون در محورهای اصلی استان از جمله الیگودرز به سمت اصفهان، بروجرد به سمت اراک و اشترینان و نورآباد به سمت کرمانشاه و گاماسیاب به سمت سلسله تردد با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۶۰۰ راه روستایی استان به دلیل شدت بارش برف مسدود شده است، ضمن اینکه برق ۱۱۰ روستا نیز قطع است.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان از تعطیلی ادارات بروجرد به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان این شهرستان خبر و ادامه داد: به علت بارش برف در بروجرد و بنا به پیشنهاد فرماندار این شهرستان، ادارات بروجرد به جز دستگاه‌های خدمات‌رسان برای کمک به مردم تعطیل شده‌اند.

پازوکی، میانگین بارش باران در استان تا ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح امروز را ۵۳.۸ میلی‌متر عنوان و تصریح کرد: بیشترین بارندگی مربوط به بروجرد و کمترین میزان برای الیگودرز بوده است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون بارش باران و برف در اغلب نقاط لرستان ادامه دارد، گفت: در شهرهای بروجرد، دلفان و گردنه‌های الیگودرز بارش برف را شاهد هستیم.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان افزود: گزارشی مبنی بر تخریب پل‌های ارتباطی در شهرها و روستاهای استان اعلام نشده است.

انتهای پیام/ر


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر