گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان مطرح کرد: مطالبه‌گری رسانه‌ها، عامل تحقق دولت اسلامی

ایسنا/لرستان مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه یکی‌از مواردی که می‌تواند به تحقق دولت اسلامی کمک کند، مطالبه‌گری رسانه‌هاست، گفت: هدف ما رسیدن به تمدن نوین اسلامی است و خبرگزاری‌ها در حرکت به این سمت می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند.

مهدی قدرتی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اینکه خبرگزاری‌ها باید بلندگوی نظام اسلامی و انقلاب اسلامی باشند، اظهار کرد: امروز عصر رسانه و ارتباطات است و رسانه حرف اول را در جهان می‌زند.

وی عنوان کرد: رسانه‌ها اگر به‌موقع و به‌جا وارد شوند و پیام را درست منتقل کنند، در راستای تحقق اهداف انقلاب گام برداشته‌اند.

قدرتی تأکید کرد: خبرگزاری و رسانه‌ای می‌تواند موفق باشد که بتواند مبلغ دین و اسلام باشد و این امر شامل همه جنبه‌های حکومت، سیاست، اقتصاد و علم اسلامی و هر چیزی که در کشور ما وجود دارد، می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تأکید بر اینکه انتظار ما این است که رسانه‌ها هرچه بیشتر فعال باشند و در تراز انقلاب فعالیت کنند، افزود: در فرآیندی که رهبر معظم انقلاب ترسیم کردند، باید پس‌از انقلاب اسلامی به‌دنبال تحقق دولت اسلامی و تمدن نوین اسلامی باشیم و در این فرآیند تحقق تمدن نوین اسلامی رسانه‌ها می‌توانند نقش اساسی داشته باشند.

وی با بیان اینکه یکی‌از مواردی که می‌تواند به تحقق دولت اسلامی کمک کند، مطالبه‌گری رسانه‌هاست، تصریح کرد: هدف ما رسیدن به تمدن نوین اسلامی است و خبرگزاری‌ها در حرکت به این سمت می‌توانند نقش بسزایی داشته باشند.

قدرتی تصریح کرد: نتیجه این امر باید به ظهور نشستن کامل اسلام ناب باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه انتظارات از رسانه‌ها بالاست و همین امر وظیفه رسانه‌ها را سنگین‌تر می‌کند، افزود: هرچه وظیفه سنگین‌تر باشد، شیرینی کار هم بیشتر است؛ رسانه‌ها بایستی انتظارات جامعه را برآورده کنند و خبررسانی شفاف، صریح و بدون جانب‌داری یکی‌از این انتظارات است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر