گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده ولی‌فقیه در لرستان: پایه و اساس نظام جمهوری اسلامی تعلیم و تربیت اسلامی است

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: به کلیه بچه‌های استان سفارش می‌کنم خودسازی، تعلیم و تربیت اسلامی را سر لوحه خود قرار دهند زیرا پایه و اساس نظام جمهوری اسلامی تعلیم و تربیت اسلامی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی امروز در بازدید از نمایشگاه مدرسه انقلاب اتحادیه انجمن های اسلامی دانش‌آموزان لرستان ضمن تقدیر از حضور انبوه مردم استان در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن امسال، اظهار کرد: خوشبختانه روز گذشته اقشار مختلف مردم، گروه‌های جهادی و انقلابی و جوانان با حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و انقلاب بیعت کردند.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب اتحادیه انجمن‌های اسلامی، افزود: آنچه امروز در این نمایشگاه مشاهده کردم آرمان‌ها و اهداف جمهوری اسلامی به خوبی طراحی و اجرا شده بود.  
شاهرخی عنوان کرد: آنچه در این نمایشگاه باعث خرسندی و مسرت بود اجرای کلیه طراحی‌ها توسط دانش‌آموزان است که همین امر باعث می‌شود دانش‌آموزان استان از جهت فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی صاحب ایده شوند و تربیت شده و پرورش پیدا کنند که بتوانند در آینده مملکت را اداره کنند.  

نماینده ولی فقیه در لرستان بیان کرد: خوشبختانه در این نمایشگاه شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به خوبی به تصویر کشیده شده و در این نمایشگاه شاهد شور، شعور، بصیرت و آگاهی بودیم.
وی افزود: پیشنهاد من این است که مدیران و کارگزاران اجرایی در استان از نمایشگاه مدرسه انقلاب بازدید کنند تا از نزدیک شاهد آگاهی و بصیرت دانش‌آموزان استان بوده و بدانند در چه نسلی مدیریت می‌کنند.

شاهرخی گفت: دانش‌آموزان امروز نیز مانند سال ۵۷ با همان آمادگی در عرصه هستند با این تفاوت که نسل جوان ما در سال ۵۷ و جوانانی که حماسه ۸ سال دفاع مقدس را آفریدند تجربه لازم را نداشتند ولی نسل امروز دارای تجربه‌ها و دانش لازم هستند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تصریح کرد: در گام دوم انقلاب اسلامی باید تلاش کنیم گام‌هایی با کمترین کاستی برداشته شود و این امر مستلزم مطالبه‌گری، بصیرت و آگاهی دانش‌آموزان، جوانان انقلابی، انجمن‌های علمی و تشکل‌های اسلامی است.

وی با بیان اینکه بقا نظام اسلامی در سایه تعلیم و تربیت اسلامی است، افزود: به کلیه بچه‌های استان سفارش می‌کنم خودسازی، تعلیم و تربیت اسلامی را سر لوحه خود قرار دهند زیرا پایه و اساس نظام جمهوری اسلامی تعلیم و تربیت اسلامی است.

شاهرخی اظهار کرد: اگر دشمن موفق شود تعلیم و تربیت اسلامی را از ما بگیرد بین حاکمیت و جوانان شکاف ایجاد می‌شود و دشمن از این شکاف به ملت ایران ضربه می‌زند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر