گروه رسانه‌ای «لرستان»

پرونده ۳۸۰۹ متقاضی مسکن ملی در لرستان تکمیل شد

وحید کرم الهی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: مرحله اول ثبت و نام طرح ملی اقدام مسکن سال گذشته در لرستان آغاز شد و با توجه به میزان زمین موجود در استان افراد واجد شرایط شناسایی شدند.

وی بابیان اینکه مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن نیز در لرستان آغاز شد، افزود: در این مرحله 6 هزار و 809 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد پس از برسی پرونده آنان 591 نفر دارای شرایط کافی بهره‌مندی از واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن بودند.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی لرستان بیان کرد: در مرحله دوم برای اولین بار در شهرستان کوهدشت ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن صورت گرفت. 

کرم الهی با اشاره به اینکه سهمیه لرستان در طرح اقدام ملی مسکن ۱۰ هزار و و ۷۷۶ واحد مسکونی است، تصریح کرد: تا به امروز سه هزار و 387 پرونده افراد متقاضی این طرح در لرستان تکمیل‌شده است که از این تعداد دو هزار و 468 پرونده مرتبط با شهرستان خرم‌آباد است.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان‌های دلفان، خرم‌آباد و پلدختر در حوزه تأمین زمین برای طرح اقدام ملی مسکن با مشکل روبرو هستیم همچنین میزان استقبال از این طرح در شهرهای الیگودرز و الشتر پایین بوده است.

انتهای پیام/85020


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر