گروه رسانه‌ای «لرستان»

/۴۲ سالگی انقلاب اسلامی/نماینده ولی‌فقیه در لرستان: پیام دهه فجر، وحدت و هوشیاری برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی است

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: پیام دهه فجر، وحدت و هوشیاری برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن با بیان اینکه ایران اسلامی با پیروزی ملت ایران در ۲۲ بهمن ۵۷، در مسیری قرار گرفتند که اکنون مورد رضایت دشمنان و استکبار جهانی نیست، افزود: مسیر مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی باعث شد تحولاتی در ایران ایجاد شود.

وی ادامه داد: نسلی که در آن تاریخ حماسه آفرید و ۲۲ بهمن ۵۷ را رقم زد، نسلی که حماسه هشت سال دفاع مقدس را با موفقیت سپری کرد، دانش و تجربه خود را به نسل جدید انتقال داد و آمریکای متجاوز و مزدورانش را در منطقه زمین‌گیر کرد، موردپسند آمریکا و استکبار جهانی نیست.

شاهرخی با بیان اینکه از مردمی که در بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صحنه آمده‌اند تقدیر می‌کنم، یادآور شد: ۲۲ بهمن امسال با گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب همچنان در تاریخ همه آزادگان جهان می‌درخشد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان پیام دهه فجر را کار و تلاش و خدمات‌رسانی بی‌منت به مردم به‌خصوص اقشار محروم، اتحاد کامل، وحدت و هوشیاری برای حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی تحت تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری، همت و کار مضاعف، کار متراکم، مدیریت جهادی و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های مادی و معنوی برای عزت و شکوه ایران اسلامی اعلام کرد.

شاهرخی افزود: با یاری خداوند و به کمک نیروهای انسانی دانا، توانا و بهره‌گیری از فرهیختگان و برجستگان، لرستان را خواهیم ساخت و آینده پرافتخار و روشنی را رقم خواهیم زد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر