گروه رسانه‌ای «لرستان»

/۴۲ سالگی انقلاب اسلامی/ سرلشکر صفوی: مثلث شرارت نمی‌تواند برای ایران تهدید نظامی ایجاد کند

ایسنا/لرستان دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: دشمنان خارجی و فرامنطقه‌ای ایران، نمی‌توانند تهدیدات نظامی جدی برای ایران ایجاد کنند.

سردار سرلشکر پاسدار دکتر صفوی در جلسه با برخی مسئولین لرستان با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی ایران و  چالش‌های پیش روی انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: دشمنان خارجی و فرا منطقه‌ای  ایران، خصوصاً  مثلث شرارت یعنی آمریکائی‌ها، صهیونیست‌ها، انگلیسی‌ها و نوکران منطقه‌ای آنها نمی‌توانند تهدیدات نظامی جدی برای ایران ایجاد کنند.

وی افزود: نظام مقتدر جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران به یاری خداوند  متعال و توجهات خاص ۱۴ معصوم خصوصاً حضرت مهدی(عج)، رهبری خردمندانه و شجاعانه حضرت امام خامنه‌ای آن‌قدر قوی شده‌اند که بتوانند از انقلاب اسلامی، منافع ملی و امنیت ملی ایران دفاع کنند و در مقابل هرگونه تجاوز احتمالی ضربات غیرقابل‌تصور بر دشمنان اسلام و ایران وارد سازند. البته دشمن را نباید حقیر و ناتوان شمرد، راه اساسی مقابله با شرارت دشمنان افزایش توان و قدرت داخلی در همه ابعاد  نظامی و اقتصادی و فرهنگی است.

سرلشکر صفوی با تبیین تلاش دشمنان برای ترویج نظام دو گفتمانی در کشور ادامه داد: ایجاد تفرقه، یاس و ناامیدی در بین جوانان، مردم، مسئولان و وجود دو گفتمان در کشور موجب سردرگمی و حیرت مردم می‌شود.

وی افزود: ملت هوشمند ما در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عزت و اقتدار ایران به تأسی از امام بزرگ و رهبر عزیزمان با وحدت و همبستگی حول محور ولایت‌فقیه و گفتمان انقلاب اسلامی و آرمان‌های شهیدان برای پیشرفت و آبادانی کشور و رسیدن به تمدن اسلامی حرکت می‌کنند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به پروژه نفوذ به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین پروژه‌های دشمنان گفت: پروژه نفوذ یکی از اصلی‌ترین پروژه‌های دستگاه‌های سیاسی و اطلاعاتی بیگانگان است. عناصر انسانی نفوذی در دستگاه‌های  مختلف فرهنگی اقتصادی و سیاسی کشور به دنبال تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری‌های نادرست و متوقف کردن پیشرفت  ملت و کشور با ضربه زدن از داخل و یا استحاله  انقلاب و نظام از درون می‌باشند.

مشاور عالی رهبر انقلاب ادامه داد: برای حل مشکلات مردم نیازمند روحیه جهادی و انقلابی در تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌های کشوری و حکومتی هستیم.

وی اضافه کرد: چالش‌های پیش روی مردم و مسئولین، ما را از ادامه مسیر نورانی  انقلاب اسلامی و خدمتگزاری به مردم عزیزمان باز نمی‌دارد و با حضور مقتدرانه مردم در حماسه ۲۲ بهمن و حماسه انتخابات آینده  انشاء الله مسیر عزت، پیشرفت و آبادانی کشور و حل مشکلات هموار خواهد شد.

سرلشکر صفوی اشاره به روند افول قدرت آمریکا گفت: در همین انتخابات اخیر آمریکا، نشان دادند که آمریکا از نظر سیاسی و فرهنگی چقدر ضعیف، آسیب‌پذیر و دچار اضمحلال و بی‌آبرویی شده و با شکست استراتژی لشکرکشی و اشغال نظامی افغانستان و عراق مظلوم که حدود بیست سال از آن می‌گذرد، فرصت‌های خوبی را برای چینی‌ها و روس‌ها و ایران فراهم کردند.

وی با تبیین فرصت جهاد در ساخت ایران اسلامی گفت: جهاد بزرگ ساختن ایران اسلامی و عبور از شرایط سخت  فعلی و برداشتن گام دوم انقلاب اسلامی، شناخت فرصت‌ها، چالش‌ها  و داشتن برنامه‌های کلان  کلی و استانی است. مدیران عالی‌رتبه کشور عزیزمان با شناخت روندها و رویدادهای منطقه‌ای و جهانی و تشخیص درست راهبرد دشمنان انقلاب اسلامی و با درک صحیح از فرصت‌ها و چالش‌های پیش رو می‌توانند راهبردها و برنامه‌های آمایش سرزمینی را تنظیم و تدوین کنند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر