گروه رسانه‌ای «لرستان»

فجر 42| پیمان مجدد لرستانی‌ها با انقلاب اسلامی+عکس

به گزارش ‌خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، پیش از ظهر امروز مردم لرستان بار دیگر و این بار به شکلی متفاوت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی داشتند و بر پایبندی خود بر آرمان‌های انقلاب و امام و رهبری تاکید کردند.

 

این بار کرونا هم نتوانست عشق مردم لرستان را به امام(ره) و انقلاب کم کند. این عاشقان ولایت، همچون روز اول با آغاز چهل و دومین سالگرد و جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی احساس پاک‌شان را به بیعتی که با امام و شهدا بستند به رخ جهانیان کشیدند.

 

آری عشق راستین این مردم فارغ از خویشتن بوده و از هر گونه ترس و دلهره رهاست. بدون هیچ چشم‌داشت و یا اندکی توقع همیشه پای کار آمده‌اند و این قدرت جاذبه امام(ره) و انقلابش است.

مردم لرستان در شهرهای مختلف از ساعت ۱۰ صبح در مسیرهای از پیش اعلام شده برای شرکت در راهپیمایی که بیشتر به صورت خودرویی و موتوری بود شرکت کردند.

در خرم‌آباد این مراسم از ساعت ۱۰ صبح از میدان ۲۲ بهمن آغاز و راهپیمایی خودرویی و موتوری به سمت مصلی الغدیر انجام شد.

 

پس از انجام راهپیمایی موتوری جمع کثیری از مردم در مصلی الغدیر حضور یافته  ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مراسم گرامیداشت انقلاب اسلامی شرکت کردند و به رسم هر ساله شعارهایی در حمایت از انقلاب و رهبری و همچنین انزجار از آمریکا و غرب و تمام دشمنان اسلام سر دادند.

سخنران اصلی این مراسم سرلشکر رحیم صفوی مشاور و دستیار فرمانده معظم کل قوا بود.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر