گروه رسانه‌ای «لرستان»

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان به‌مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن

ایسنا/لرستان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با صدور بیانیه‌ای به‌مناسبت یوم‌الله ۲۲ بهمن، اعلام کرد: در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران، دشمنان همواره به این نظام و انقلاب ضربه زده‌اند و امروز، مردم بر این باورند که تبیین عالمانه، حفظ و حراست از این میراث بزرگ، لازم و ضروری است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با صدور بیانیه‌ای به‌مناسبت چهل‌ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ضمن اعلام آمادگی برای حضور در راهپیمایی خودرویی و موتوری از اقشار مختلف مردم برای شرکت در این راهپیمایی دعوت به عمل آورد.

در این بیانیه آمده است: یوم‌الله ۲۲ بهمن یادگار حماسه پیروزی مردم مؤمن و آزادی‌خواه، روز استحکام پایه‌های انقلاب شکوهمند اسلامی، روز تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از خواسته‌های هوشمندانه، هدایت‌گرانه و بی‌بدیل ایشان و روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت و جانفشانی، داشته‌اند.

امروز پس از گذشت ۴۲ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، میراث‌دار انقلابی هستیم که یادآور جنبش آزادی‌خواهی قهرمانانی است که خون پاک‌شان پشتوانه قوی انقلاب و نظام در برابر فتنه‌های شوم دشمنان و استکبار جهانی شد و ضامن سلامت و امنیت ایران اسلامی شد و تبیین و انتقال عالمانه این میراث، از حلقه‌های مفقوده در گفتمان انقلاب اسلامی است.

انقلاب اسلامی بعد از ۴۲ سال، با وجود تمام پیچ‌وخم‌ها و دشمنی‌هایی که فراروی خود دارد، استوار و پرطنین در سطح منطقه و جهان با مجاهدت سرداران شجاع و جان برکفی چون شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با افتخار پیش می‌رود.

بدون تردید، امت اسلامی و شاگردان بی‌شمار آن سردار اخلاق و ایمان راه پرفضیلتی که بر آسمان مقاومت و دفاع از مظلومان جهان ترسیم کرده بود، با شایستگی و جدیت بیشتر ادامه خواهند داد.

در طول تاریخ انقلاب اسلامی ایران، دشمنان همواره به این نظام و انقلاب ضربه زده‌اند و امروز، مردم  بر این باورند که تبیین عالمانه، حفظ و حراست از این میراث بزرگ، لازم و ضروری است و ضمن اعلام همبستگی با سایر هم‌میهنان، برای اعتلای میهن اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

مردم انقلابی و ولایتمدار لرستان  ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بنیانگذار انقلاب اسلامی(ره) با حضور در صحنه‌های مختلف، در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، مردم شریف لرستان با حضور منسجم و پرشور وانقلابی خود علیه استکبار، یکپارچه و هماهنگ دست در دستان پرمهر دیگر اقشار مردم شریف می‌گذارند و همراه با سراسر کشور آگاهانه در راهپیمایی خودرویی و موتوری یوم‌الله ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد و بار دیگر با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و اندیشه‌ها و منویات مقام معظم رهبری و شهدای انقلاب لبیک دوباره خواهند گفت.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر