گروه رسانه‌ای «لرستان»

آغاز عملیات چهار خطه محور بابازید به اسلام‌آباد تا پایان امسال

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا مبلغی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، در خصوص راه‌های ارتباطی کوهدشت و رومشکان اظهار داشت: یکی از موضوعاتی که مردم این دو شهرستان همواره مورد مطالبه قرار داده‌اند بحث چهار خطه و تعریض جاده‌ها بوده است که در این راستا تا کنون پیگیری‌های زیادی داشته‌ایم.

وی افزود: یکی از محورهایی که مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کرده و نیاز به تعریض دارد جاده بابازید به اسلام‌آباد است که بخشی از آن در حوزه کوهدشت قرار دارد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی گفت: در دیداری که با وزیر راه داشتیم قول داد که اعتبار لازم برای تعریض و چهار خطه تامین شود و در این راستا خادمی معاون وزیر راه نیز دستور کتبی لازم را به این منظور صادر کرد.

وی خاطرنشان کرد: طبق برآورد اولیه ۴۲ میلیارد تومان برای قطعه اول این محور در نظر گرفته شده است که البته این اعتبار تا ۹۰ نیز خواهد رسید.

مبلغی گفت: بر این اساس عملیات قطعه نخست چهارخطه کردن محور مورد نظر به طول ۱۸ کیلومتر یعنی از کیلومتر ۱۱ تا ٢۹ که از گردنه طول‌کش به سمت رومشکان است تا قبل از پایان سال آغاز خواهد شد. 

وی عنوان کرد: این اقدام نقش مهمی در افزایش ایمنی تردد در محور بابازید به اسلام آباد به ویژه در محدوده کوهدشت و رومشکان دارد.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر