گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم در مجلس: تمثال شهدای دانش‌آموز باید در مسیر پل شهدای دانش‌آموز نصب شود

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: با نصب تصاویر شهدا در پل شهدای دانش‌آموز، یاد و خاطره آنان زنده نگه‌داشته شود.

فاطمه مقصودی امروز ۱۸ بهمن‌ماه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: متأسفانه پل یاد شده تنها با یک تابلو و در یک جهت مشخص شده و باید در مسیر این پل، تمثال شهدای دانش‌آموز نصب شود.

وی با اشاره به تصمیم‌گیری برای احداث مجموعه بزرگ رفاهی، تجاری فرهنگیان بروجرد، تصریح کرد: زمین این مجموعه در سال ۸۸ خریداری شده و تاکنون هیچ اقدام عملی برای راه‌اندازی آن نشده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این مجموعه بزرگ فروشگاهی، علاوه بر سودآوری برای اعضای تعاونی مصرف فرهنگیان، می‌توان خدمات گسترده‌ای به فرهنگیان و همشهریان ارائه کرد.

مقصودی با اشاره به تلاش برای خانه‌دار شدن فرهنگیان، اضافه کرد: بسیاری از فرهنگیان بروجرد با مشکل کمبود مسکن همراه هستند و با توجه به قول مساعد وزارت آموزش‌وپرورش و اراضی موجود در شهرستان، می‌توان برای خانه‌دار کردن فرهنگیان فاقد مسکن اقدام کرد.

وی بیان کرد: موضوع مسکن به‌عنوان یکی از دغدغه‌های اصلی فرهنگیان از اهمیت بالایی برخوردار است که با همکاری بین‌بخشی و پیگیری‌های انجام شده در وزارت آموزش‌وپرورش می‌توان برای این عزیزان اقدامات گسترده‌ای انجام داد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر