گروه رسانه‌ای «لرستان»

شناسایی ۲۰ پسر و د ختر مستعد در مسابقات دو صحرانوردی

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سیاوش سپهوند در حاشیه برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور اظهارکرد: در جریان برگزاری مسابقات که در رده بانوان و آقایان برگزار شد ۲۰ نفر استعدایابی شد که ۱۲ نفر بانو و هشت نفر آقا هستند.

وی با اشاره به اینکه ۲۶ تیم و ۱۵۰ ورزشکار، سرپرست و مربی در این مسابقات حضور داشتند، عنوان کرد: یکی از اهداف تخصصی  این مسابقات تقویت دو استقامت و نیمه استقامت لرستان با توجه به توپوگرافی و ارتفاع استان است تا در مسابقات دیگر حرف برای گفتن داشته باشیم.

مسوول کمیته استعدادیابی فدراسیون دو ومیدانی تاکید کرد: سال گذشته صحرانوردی استان تعطیل بود، اما امیدواریم در سال‌های آتی نتایج میزبانی چنین مسابقاتی را ببینیم زیرا دومیدانی ورزش دیر بازده است.

رییس هیات دو میدانی لرستان خاطرنشان کرد: برای پرورش  استعدادها هیات‌ها و فدراسیون به تنهایی کافی نیست و همه مسوولان باید ورود کنند، در سالی که گذشت ما چهار تیم لیگ برتری داشتیم و حمایت  پلیمر خلیج فارس نقش مهمی در موفقیت ورزشکاران دو میدانی داشت.

سپهوند در پایان صحبت‌های خود با اشاره به اینکه دو میدانی مادر ورزش‌ها است، تاکید کرد: دو صحرانوردی مادر دو میدانی است بنابراین  اگر صحرانوردی استانی قوی باشد همه سیستم ورزشی آن استان قوی خواهد بود.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر